Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magam alatt vagyok és úgyérzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magam alatt vagyok és úgyérzem semmi életkedvem nincs, pedig van egy szerető barátom is. Volt már ilyen veletek? Örülnék pár tanácsnak.

Figyelt kérdés

Már tegnap óta ilyen a hangulatom.Délelőtt semmi baj nem volt, jól elvoltunk,aztán már olyan dolgon is felment a pumpám,hogy beszéltük,hogy a nyáron volt egy rendezvény,ahol én meg ő is ott volt,és érdekes,hogy nem láttuk egymást.Aztán nem is kérdeztem,de magától elkezdte mondani,hogy arra épp melyik csajjal ment,kit vitt a kocsijába stb. Engem valahogy nem érdekelt,legalábbis nem voltam kíváncsi rá,hogy milyen csajokat vitt úgy mint most engem.Tudom,hogy a múlt az múlt de rosszul esett hogy csak így mondja.

Ez csak egy + volt az egészre, a családomban eléggé nagy viták vannak mostanában,teljesen szét vagyok esve. Anyámnak új pasija van,most először,mert apum 3 éve elhunyt.Folyamatosan nyomás alatt vagyok,suliban is, itthon is csak azzal vannak,hogy tanuljak tanuljak és tanuljak,hogy ne maradjak utcaseprő.Ha elmegyek a barátommal valahova mindkettő nagyszülőmtől azt kapom,hogy mennyire tekergő vagyok, miért járok el annyit. A múltkor azért szóltak mert,mert 8(!)órakor elmentünk pizzázni,és hogy hova járok ilyen későn,minek megyek el stb.Vannak céljaim,és terveim az életemben, nem értem miért jó nekik ha minden nap,minden egyes találkozáskor ezzel nyaggatnak?Már nincs kedvem egyiket se látni,se beszélni velük.Torkig vagyok az egésszel már.

A barátom viszont szeret engem nagyon, mondja is és ki is mutatja, sajnál amiért ilyen helyzetben vagyok,próbál segíteni,tervezi velem a jövőt,hogy majd ketten elmegyünk innen,de attól félek,hogy egyszercsak megunja ezt. A tegnap is az a kis dolog amit fentebb írtam rosszul esett,túl érzékeny vagyok.Nem hisztiztem neki,nem szokásom,de szótlan lettem és azóta magam alatt vagyok.Pár nap és a mensim is megjön,ezért lehet ez is plusz frusztráltság :( Szerintetek mit kéne tennem? Annyira rossz minden.Kedvem sincs csinálni akármit is, lesz több buli is,lehet a barátom elmenne,de én még gondolni se akarok arra hogy megyek.Jól jönne pár tanács,mit tegyek?:( Ti ezt megunnátok ?18L


2015. jan. 30. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen. próbálj arra gondolni mi minden jó történt veled eddig. otthon ha nyaggatnak ne is figyelj oda, egyik füleden be a másikon meg ki, aztán ha érzed magad annyira erősnek ülj le velük beszélgetni! a buliba meg menj el ne ülj otthon mert akkor még jobban magadba esel. beszélgess sokat a barátoddal, mond el neki mit érzel, hidd el jót fog tenni ha kibeszéled magadból
2015. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!