Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavarna, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőtök ennyit foglalkozna magával?

Figyelt kérdés

Hetente járna masszíroztatni (csoki masszázs, thai talpmasszázs, arc-, fejmasszázs).

2 hetente menni manikűröshöz, pedikűröshöz.

3 hetente gyantáztatna, szempillát töltetne.

4 hetente festetné a haját.


Ezen kívül heti 2-szer menne rúdfitnessre és egyszer pilatesre, minden reggel futna.


Zavarna, ha így figyelne a külsejére?


2015. aug. 13. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem a tiéd, ha mindezt meg tudod csinálni a gyerek mellett. Pláne, ha nincs veled az apuka. De mikor ezekre a dolgokra elmész, akkor hol van a gyerek?
2015. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

# 10, ennyi sport bőven elég az életemben, szerencsére nincsenek súlyproblémáim és van egy örökmozgó kislányom, aki után szintén rohangálok egész nap. Nem élsportoló szeretnék lenni, csak formában tartom magam.


# 11, nagymamával, az apukájával, vagy bébiszitterrel.

2015. aug. 13. 12:01
 13/15 anonim ***** válasza:
11. vagyok: természetesen ha van kire bízni (és pl. van miből finanszírozni a babyszittert), akkor nyilán működhet. Ezt sajnos nem mindenki teheti meg. Félre ne érts, semmi negatívum nincs számomra abban, hogy Te megteheted. A mi családunkban sajnos ez nem működhetne, mivel én dolgozok, anyámnak van még sok másik unokája, a feleségem szülei pedig más városban laknak. Én magamról tudom, hogy mellettem, az én családomban erre nem lenne lehetősége a feleségemnek, még ha megfeszülök sem. Nyilván Te meg olyasvalakit választanál, aki mellett ezt folytathatod. Feltételezem, nem éreznéd jól magad, ha mondjuk csak a feléről le kéne mondanod.
2015. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha ettől még maradna ideje rám, és nem az én pénzem bánná...no és persze normális lenne a csaj is, nekem nem lenne ezzel gondom. Az ő teste. Azt csinál vele amit akar.
2015. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
Felszínes, nárcisztikus, műnő potyautassal ez aztán a főnyeremény. Az ilyen nők azok, akik egyéjszakás kapcsolatokra, rövid kalandokra jók, de semmi másra mert csak önmaguk és a saját szépségük érdekli őket.
2015. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!