Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az adott szituációban melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az adott szituációban melyik volna a reálisabb döntés?

Figyelt kérdés

Nos, van egy lány akinek tetszettem kb. 8-9 hónapja, de viszont abban az időben amíg érzett valamit irántam én egy nehéz korszakomban voltam és nem érdekelt egyáltalán az ilysemi. Persze mindezt akkor nem tudtam, hogy tetszem neki, de pár hónapja nekem nagyon megtetszett ez a lány, próbálkoztam is nála, nem mondta ki, de éreztem és láttam a testbeszédéből, hogy nem akar már tőlem semmit(talán dühös volt rám, mert nem vettem észre régen) így odébb álltam. Mindez júniusban történt. Viszont a nyáron sikerült úgymond rendbeszednem magam,nem dicsekvésképp, de eléggé jól nézek ki, sok megerősítést kaptam, de ezen a nyáron ezt még tovább fejlesztettem, edzettem(magam miatt, mielőtt valaki azzal jön hogy a lány miatt), egészséges önbizalmat szereztem és ha mondjuk később ez a lány újra szeretne tőlem valamit és próbálkozna mit kellene tennem?

1.Lehetőség: Megpróbálom vele.

2.Lehetőség: Elküldöm a francba.

3.Lehetőség: Megdönteni és eldobni.


2015. aug. 15. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mik a céljaid. Attól még, hogy rosszkor voltatok rossz helyen, nem feltétlenül kellene ennek végleg az "elküldeni a francba" vagy a "megdönteni és eldobni" kategóriába esnie. De ha a lányt semmibe veszed, csak egy tárgynak, egy rongynak, akkor:

1: nem csoda, hogy már nem akart tőled semmit, lehet, hogy jellemben is megváltoztál, és azért nem akart tőled semmit

2: akkor minek akarnád "megpróbálni vele"? Ha már felmerült a 3. lehetőséged, akkor olyan nagyon mégsem érdekelhet, és felesleges az energiát a gondolatra is fecsérelni.

2015. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem való barátnő, sem pedig párkapcsolat.

1. "éreztem a testbeszédéből" - tehát nem tettél semmit, hanem vártad, hogy kezdeményezzen? Ez aztán a próbálkozás..

2. "eléggé jól nézek ki" - ha nem tévedek, a lány akkor szeretett beléd, amikor még nem néztél ki ennyire "jól". Lehet, hogy így is tetszeni fogsz neki, az is lehet, hogy így már nem vagy az esete.

3. Miből gondolod, hogy ismét rádstartol, miután nem foglalkoztál vele, ameddig beléd volt esve, majd később sem tettél semmit azért, hogy együtt legyetek? Szerintem elkönyvelt egy pipogya kölyöknek, és teljesen kiábrándult belőled.

4. Ha mindezek ellenére még hajlandó lenne veled járni, akkor ne várd, hogy ő lépjen, tett már eleget, rajtad van a sor. Attól, hogy kigyúrtad magad, a normális lányok nem fognak az ágyadba esni, főleg, ha bizonyítottan nem a kigyúrt srácok az esete.

5. A második és harmadik lehetőség jelzi, hogy van még hova fejleszteni magad, úgyhogy valóban nem kellene dicsekedned. Éretlen vagy és pont.

2015. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A lány érdekében remélem, hogy már nem akar tőled semmit.
2015. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Próbálkoztam nála, kitartóan, de nem úgy, hogy "le sem lehetett róla vakarni", de mindig én kerestem őt, a kisújját sem mozdította értem, holott odavolt értem. Meguntam, hogy életjelet sem ad, ha nem keresem így tovább álltam, de még mostis minden nap gondolok rá és nagyon fáj.

Így átolvasva a kérdést, és elgondolkodva a harmadik tényleg hülyeség, én nem szeretnék senkivel ilyet tenni.

2015. aug. 15. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Ráadásul meg sem érdemli a 3. verziót. Mert mit követett el? Először érdeklődött irántad és még ez azelőtt volt, hogy "rendbeszedted magad", tehát nyilván úgy tetszettél és feleltél meg neki, ahogy voltál. 8-9 hónap hosszú idő, nyilván úgy gondolta, nem érdekled, amiben igaza is volt, mert akkor tényleg nem érdekelt.

Lehet, azóta már letett rólad, már más tetszett meg neki.

A tetszés még nem egy kapcsolat, az csak simán tetszés. Nem kötelező, hogy istenuntig várjon az ember valakire, aki tetszik neki és akit lehet, soha nem fog érdekelni (akkor még nem tudhatta, hogy ennyi idő után változik majd a helyzet).


Ha még összehoz titeket az élet és mindketten érdeklődtök egymás iránt, persze, meg lehet próbálni.

Természetesen ha téged már nem érdekel, akkor semmi értelme.

De hogy felmerül olyan lehetőség, hogy "megdönteni és eldobni"? Azért erre nem szolgált rá.

2015. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!