Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékennyé akar engem tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar engem tenni? Vagy nem szeret?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel szeretjük egymást 100%-osan (de nem járunk) .. Sokszor szokott az ô barátjáról (aki lány) képet feltölteni, posztolni, közös képet csinálni.. Commentekben '':*''-kat küldenek egymásnak.. Legutoljára direkt szólt, hogy nézzem meg az új prof.képét, az pedig közös volt a lánnyal.. Én is szoktam neki más fiúkról beszélegtni, talán azért csinálja .. ? Most akkor féltékennyé akar tenni, vagy nem szeret?

2013. jún. 19. 05:49
 1/8 anonim válasza:
Komolyan deritsd ki.kérdezd meg akar e járni ha nem akkor sajnálom
2013. jún. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akar velem járni, csak várunk, míg vakáció lesz.. Akkor mindkettônknek lesz idelye..
2013. jún. 19. 06:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat ha ket ember szereti egymast igazan szerintem nem csinalnak ilyen gyerekes dolgot , hogy feltekenye tegye a masikat barmivel is. Ha igazan szeretne teged ugy ahogy te mondod akkor nem varna nyarig , hogy jarjon veled mert most nincs ideje hanem rogton szakitana idot rad is. Ha szeretunk valakit nem varunk, hogy legyunk vele majd 1 vagy ket honap mulva hanem alig varjuk, hogy vele lehessunk .
2013. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
És akkor szeptemberben szakítotok,mert már nem lesz vakáció?
2013. jún. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet az a 100% mégse annyira 100% :-)
2013. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dehogy szakítanánk.. Szeptembertôl másik suliba fogok járni, ami közel van az ô iskolájához.. Az a 100% még mindig 100%.
2013. jún. 19. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Mért, most nincs vakáció?
2013. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs.. erdélyi vagyok..
2013. jún. 19. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!