Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetértetek-e velem abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek-e velem abban, hogy csak akkor szabad szexuális interakciót létesíteni, ha szeretjük a partnerünket?

Figyelt kérdés
Szerintem szerelem nélkül ez nem működne. Nem ugyanaz az érzés. Csupán valakivel ágyba bújni a vágyaink kielégítése, ami nem szerelem. Remélem vannak, akik hasonlóan gondolják. Ez kémia, azaz csak akkor leljük örömforrásunkat az egészben ha testünkkel-lelkünkkel szeretünk valakit.
2015. aug. 18. 22:24
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Öröm ezt olvasni. Sajnos kedves utolsó válaszoló ahogy néha itt látom belőled van kevesebb, de ez nem baj. Sokszor a kevesebb több.
2015. aug. 18. 23:06
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
16: Oké, de erre nem az a megoldás, hogy mindenki csak akkor hentereg, mikor föld fölött jár a szerelemtől, hanem hogy megtanuljuk értelmesen kommunikálni az igényeinket és olyan partnert választunk, akivel azok passzolnak, ahelyett, hogy arrogáns módon elvárnánk, hogy mindenki a mi hozzáállásunkon osztozzon egy adott kérdésben. Ha adva van két ember, akiknek egyaránt nem kell szerelem a jó szexhez, akkor miért ne szexelhetnének egymással, miért kéne azt mondjuk nekik, hogy ez nem helyes vagy nem szabad?
2015. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

22:

Te vagy kb. a 6., aki itt nem a feltett kérdésről konzultál.:)

Nem azt tette fel kérdésnek a Kérdező, amit foggal-körömmel ellenzel.:)


"Egyetértetek-e velem abban, hogy csak akkor szabad szexuális interakciót létesíteni, ha szeretjük a partnerünket?"

Tehát SZABAD-e bárkivel megtenni (a kiválasztott partnereddel szemben megengedhető-e!), hogy úgy feküdj le vele hogy nem szereted.

Szerintem nem szabad, mert kicsi az esélye, hogy nem sebzed meg. Kevés az olyan ember, aki nem sebződik meg halálosan az ilyesmitől, és a vele váltott pár mondatból ezt nem lehet megállapítani, és előre sem látod a jövőt, hogy milyen kötődést (rendszerint szerelmet) hoz benne (vagy benned) létre az együttlét.

2015. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

22: Másképp megválaszolva:


"Ha adva van két ember, akiknek egyaránt nem kell szerelem a jó szexhez"


Mert FOGALMAD SEM LEHET RÓLA, hogy A PARTNEREDNEK mit okozol vele.

Ha Neked volt 200 partnered és tudod magadról, hogy a 201. várhatóan ugyanolyan lesz, attól még nem feltételezheted a másikról ugyanezt (ami RITKA dolog), akinek eddig 1 vagy 3, vagy 11 szerelmi kapcsolata volt vagy éppenséggel szűz, csak annyit tud magáról, hogy kíván Téged.

Az nem egy felelős döntés, hogy lefexel vele könnyelműen bízva abban, hogy nem sebzed meg, mert ezt nem tudod neki szavatolni.

2015. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
24: lehet, hogy azzal sebzed meg, ha nem fekszel le vele. Mint valaki fent írta, ezeket a dolgokat meg kell és meg is lehet beszélni.
2015. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
25: Jó, akkor úgy mondom, én baromira nem szeretnék olyannal lefeküdni, aki nem szeret engem.
2015. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Mumusan ***** válasza:

"Ez kémia, azaz csak akkor leljük örömforrásunkat az egészben ha testünkkel-lelkünkkel szeretünk valakit."

Ez pont nem a kémia :D de tényleg

A kémia mikor kívánod (feromonok...stb)...teljesen mindegy hogy szereted-e. Ez ettől totál független.

Ha megvan a kémia akkor a szex is jó lesz. Simán lehet szerelem nélkül is.

2015. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nem ertek egyet.

En kulon valasztom a szeretkezest, amit szerelembol csinalok azzal, akivel egyutt elek (vagy meg csak epp jarogatunk) es a sexet, amit fuvel/faval muvelek, amikor nem vagyok tartos kapcsolatban es nincs is szuksegem tarsra, de boldogga akarok tenni valakit testileg, aki engem is viszont boldogga tud tenni.


De ezt csak igy kozelebb a 40hez latom igy.


Huszas eveimben en is abban hittem amiben te es akkor azt irtam volna, hogy 1et ertek.


37/N

2015. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Kicsit sajnállak, hogy a testi-lelki szerelmet a kémiával azonosítod, kérdező. Még hogy a testit, az rendben van, de hogy a lelkit.

Remélem, hogy csak fogalomzavarban vagy, különben azt kellene feltételezned, hogy soha nem szerettél még senkit szerelemmel.

2015. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

26: Ez a gond, hogy magadból általánosítasz, arra alapozol, hogy mindenki ugyan úgy érez és gondolkodik, mint te, ha van is kivétel, az biztos olyan ritka, hogy kár is vele számolni. Még ha igazad is lenne és valami ritka kuriózum lenne az ember, aki érzelmek nélkül is élvezi a szexet (amit nem hiszek, csak ennél a kérdésnél többen jelezték, hogy ők ilyenek), akkor sincs jogod előírni számukra, hogy mit szabad nekik és mit nem. Ha nem akarsz olyannal szexelni, aki nem szeret téged, akkor ezt mondd el a potenciális partnernek, bizonyosodj meg róla, hogy szeretitek egymást, aztán mehet a dolog, ne abból indulj ki, hogy ha lefekszik veled, akkor már biztosan szeret, mert nem így működik.

Ezt a hülyeséget meg nem értem, hogy nem a kérdésről "konzultálok", akkor szerinted miről? Ugyan arról beszélek, mint te, csak épp más a véleményem, a te értelmezésed szerint ez csak azt jelentheti, hogy eltérek a tárgytól?

2015. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!