Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti mindig reagáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mindig reagáltok egy hölgy flörtjelzéseire, vagy csak ha bejön nektek?

Figyelt kérdés
Tehát van olyan, hogy nem tetszik, de "udvariasságból" belementek egy apró flörtbe, pl. szócsata, vicces kétértelmű duma?
2015. aug. 19. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szemezes
2015. aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ez milyen válasz?

nem ez volt a kérdés...

2015. aug. 19. 08:55
 3/13 A kérdező kommentje:
:-) :-)
2015. aug. 19. 08:55
 4/13 A kérdező kommentje:

már ne érezd le.szásnak, ezért :-) :-)

a kérdés nem ez volt:-)

2015. aug. 19. 08:56
 5/13 anonim ***** válasza:
És ha én most ide írok valamit, akkor kivetíted majd arra a férfira is akivel akarsz flörtölni? Sőt be is durcizol, ha nem úgy fog történni a dolog, ahogy én ide leírom? :)
2015. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert az a tuti! Én írok valamit és mindenkire igaz lenne!
2015. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nem, nem erről van szó.

nem fog sehogy történni.

csak érdekel, hogy mindig reagáltok, pl. udvariasságból, akkor is ha nem jön be a csaj, vagy csak akkor mentek bele, ha tetszik az illető.

???

2015. aug. 19. 08:57
 8/13 A kérdező kommentje:
valaki válaszoljon a kérdésre!!! please!!!
2015. aug. 19. 08:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt fogd már fel, hogy akármit írunk ide nem biztos hogy az másnál is ugyanígy van.

Én pl nem flörtölök azzal aki nem jön be, annyira sem, hogy ha elkezdene velem flörtölni nyíltan leállítanám. Na most szerinted ez mennyi emberre jellemző? Nem sokra.

A saját problémádban sem tudni, hogy fog majd reagálni, próbáld ki és megtudod.

2015. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nincs problémám,a flörtölési szokásokat kutatom.

Hm. szóval leállítod? nahát. bár gondolom te ilyen szexuális dologra gondolsz itt, amit leállítasz. Vagyis feltételezem.

2015. aug. 19. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!