Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti mindig reagáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mindig reagáltok egy hölgy flörtjelzéseire, vagy csak ha bejön nektek?

Figyelt kérdés
Tehát van olyan, hogy nem tetszik, de "udvariasságból" belementek egy apró flörtbe, pl. szócsata, vicces kétértelmű duma?
2015. aug. 19. 08:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én semmiféle flört jellegű dologra nem vagyok hajlandó olyan személlyel, aki nem tetszik legalább egy kicsit. Szerintem mindkettőnknek megalázó lenne, ha "udvariasságból" belemennék.
2015. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Még 24 éves fejjel kis alamuszi voltam amikor rám nyomult egy illető és jól is nézett ki. Talán ki is ábrándítottam magamból nemtudom. A lényeg, hogy lehet még akkor se adjuk a lapot, ha bejön az aki éppen nyomul ránk. Vagyis én vagyok az egyik ilyen példa. _D
2015. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azt hittem te is egy hős szerelmes vagy akire nem nyomult rá az adott pasi és próbál nála kezdeményezni, mint kb majdnem minden kérdés.

Nem, még előtte. Most azzal minek kezdjek el flörtölni, vagy miért menjek bele a játékba aki abszolút közömbös számomra, nekem annak semmi értelme. Szóval számomra olyan hogy "udvariasságból" eljátszogatunk a szavakkal és társai, nem épp nyerő.

2015. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!