Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pozitív illetve negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív illetve negatív érzéseim vannak, nem tudom mit gondoljak, te mit gondolnál? Kifejtem lent.

Figyelt kérdés

Páromat 5-6 éve ismerem, közel 2 éve vagyunk együtt, együtt is élünk! A gondom az, hogy: Tudom, hogy jóval előttem volt egy nagyon jó lány "barátja". Tudni kell, hogy neki ez a lány többet jelentett akkor egy szimpla barátnál, érzéseket táplált felé (ezzel elvileg nem volt konkrétan tisztában a hölgy, bár szerintem ettől függetlenül tudta ő, viszont hozzáteszem SOHA SEMMI NEM történt köztük!). A lány havi 1x ír kb. páromnak, hogy miújság és fordítva, ami kicsit azért bánt és zavar. Hisz tudom, hogy fontos volt páromnak. Nem vagyok senki másra féltékeny, igazából rá sem, de mégis bánt-zavar. :(

Nos én ezt el is mondtam a páromnak nem 1x, a reakció: (amivel kapcsolatosan vegyes érzéseim vannak):


- Párom hosszasan elmagyarázta nekem, hogy anno, igen fontosabb volt számára a hölgy, de az akkor volt, most engem szeret én kellek neki, nem kellene neki más, se ez a lány. Ha tehetné se lenne vele, mondván ismeri milyen, milyen felszínes, hogy bánik az emberekkel.


-Azt mondta, hogy csinos lánynak találja, de neki személy szerint már nem kellene, egy dolog, hogy minek tartja de más lenne vele kapcsolatban.


OKÉ: viszont megkérdeztem, hogy ha nem lennék, akkor bele tudna -e a másik hölgybe szeretni, azt mondta talán igen- lehet. De most én itt vagyok neki és engem szeret....


Aztán arról beszélt, hogy a lány azzal fogja meg a férfiakat, hogy annyira természetes annyira natúr annyira egyszerű és ezzel van egy érdekes kisugárzása, ezzel a letisztult külsővel, mert ő milyen természetes...alig használ sminket stb. Mutattam egy képet a lányról neki, hogy az pl. előnytelen .. egyből az volt a válasz, hogy a lány élőbe nem ilyen nincsenek ilyen erős vonásai nem sminkeli így magát ilyen olyan természetes. Oké. Majd mondta, hogy ha ez a lány találkozni akarna vele akkor is csak úgy találkozna vele, hogy én ott vagyok, hogy a lány lássa, hogy ő neki van valakije nem akar semmit pont. Ami volt az volt ami nem az nem. Úgy álljon hozzá, hogy neki igen is vagyok én.


Nekem ez az egész igen ellenmondásos, nem tudom eldönteni, hogy az, hogy igen is ilyen őszintén beszél valakiről az pozitív épp vagy negatív. Nem tagadta egy percig sem, hogy szép nőnek találja, viszont azt mondj nem lenne vele aztán meg, hogy talán tudná szeretni ha sokat lenne vele és én nem lennék. Azt sem értem minek kellet védelmére egy kicsit is. Nem tudom, hogy negatívként éljem e meg, hogy ilyen higgadtsággal beszél egy lányról... többször beszéltem vele erről.. volt, hogy már kiakadt a témától és ordítva mondta, hogy őt nem érdekli ez a másik lány hagyjam már vele békén, van hogy normális és nyugodtan elmagyarázza.Azt tudom, hogy párszor megnézegeti a leányzót közösségi portálon, találkozni nem találkozik vele beszélni ritkán. Én úgy érzem szeret mégis bennem van, hogy számára még mindig "kedves " ez a hölgy.. :( 22-23 évesek vagyunk


KÖszönöm!



2015. aug. 20. 09:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem másik alkalommal rákérdeztem, hogy ha a lány nyitna felé akkor ő nyitna e viszont.. erre a válasz az volt, hogy nem... mivel régi barátja és anno ő volt normális a környezetébe ezért persze megkérdezi, hogy mi van vele mikor mi merre, és " amúgy se kellenék én (nevezzük Ildinek) mert nem ilyen a fiú esete". Mondom oké, de mégis ha nyitna nyitnál? - erre válasz, hogy nem mert amúgy se az esete és hogy én miből gondolom, hogy egyáltalán kellene "ildinek" mintha tőlem várta volna, hogy megmagyarázzam, hogy igen is kellene neki.. :S
2015. aug. 20. 09:20
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan folytasd csak tovább a "kekeckedésed" a pároddal!

A legjobb út hogy megunja az értetlenkedésed!

Majd attol a nőtöl féljél akiről nem beszél!

2015. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a lány valóban felszínes lenne, akkor anno nem jelentett volna a párodnak többet és nem mondta volna, hogy bele tudna szeretni. Ha személyesen találkoznának, lehet, hogy össze is jönnének előbb-utóbb. Ezért gáz, ha irkálnak egymásnak. Ha akkor nem jött valamiért össze a dolog és nem akarnak egymástól semmit, nem kéne irkálniuk egymásnak. Jók a megérzéseid,de ne cseszegesd a barátod, csak ha személyes találkozó is lesz a dologból, addig ne beszélj többet erről, mert ezzel inkább a lány karjaiba taszítod. Annak idején mért nem jöttek össze, min múlt? Ha telefonálgatni sem szoktak, még nincs akkora baj.
2015. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szoktak telefonálni.

Párom mondta, hogy nagyon felszínes a lány az emberekkel..

Inkább a külsőségek érdeklik, mint más egyéb.

Havi 1x beszélnek kb.

2015. aug. 21. 08:18
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 csaj vagy ugye?

Ba...d bele az ideget még jobban a Kérdezöbe!

Amig igy elmond mindent no para!

Persze! Nincs nálam a Bölcsek köve!

De 30 év házassággal és hasonlo történettel a hátam mögött hadd osszam az észt!

2015. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es azt hogy idot sZantatok ra!
2015. aug. 22. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!