Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok voltatok olyan helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok olyan helyzetben, mikor valaki nem jött be nektek, de később megtetszett, ha igen miért nem volt kezdetben az esetetek és később mi változott?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem elso latasra nem tetszett a parom. Hozza kllett szokni, ugyanis ír, raadasul tipikus, voros hajjal, feher borrel. Azota viszont ot tartom a legvonzobb ferfinak!! Kezdetben csak szokatlan volt a hajszine :) De egyebkent nagyon jokepu, gyonyoru feher szabalyos fogsorral, nagy kek szemekkel, kockahassal, sportos testalkattal...es emelle tarsul egy igazi uriemberi magatartas is :) Szoval nem volt nehez hozzaszokni :)
2015. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a párom személyisége, viselkedése volt visszatetsző eleinte. Külsőre inkább semleges volt, mivel nem tetszett a kisugárzása, nem tudtam hozzá vonzódni.

Akkor változott meg a véleményem, amikor VELEM elkezdett másképp viselkedni, mint amit korábban társaságban tapasztaltam. Határozottabb, férfiasabb, közvetlenebb, magabiztosabb volt, és ezzel felkeltette az érdeklődésemet. És ahogy elkezdtem nyitni felé, még inkább erősödött a viselkedésében ez a vonal, és ez még vonzóbbá tette a szememben.

2015. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló történt már velem. Életem első igazán nagy szerelmét neten ismertem meg, sokat beszélgettünk és már akkor kialakultak érzelmek. Aztán, mikor találkoztunk, megláttam, hogy külsőleg mindenben az ellentéte annak, ami a szememben egy helyes férfit jellemez. De akkor már annyira az ujja köré csavart, később pedig még jobban, hogy már nem számított.
2015. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A második nagy szerelmemmel, férjemmel pedig úgy volt, hogy az egyénisége nem tetszett elsőre, beképzelt, nagyképű, rosszindulatú, túl kritikus alaknak tartottam. Csak később, mikor jobban megismertem, hogy valójában milyen érzelmes, mennyire tud szeretni, mennyire odaadó és kedves azokkal, akiket szeret, változott meg róla a véleményem.

Tehát pont a nagy szerelmeim nem jöttek be valamiért az elején.

3-as voltam.

2015. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A belsője nagyon megfogott, de kívülről volt egy elég nagy gond vele: nem kis mértékben elhízott. Az elején úgy gondoltam, hogy emiatt sose (nem 10-20 kg pluszról van szó). De aztán rájöttem, hogy tökéletes ember nincs, a belső tulajdonságai pedig egészen csodálatosak, így végül mégis működött a dolog és működik még mindig. De azért nem bánnám, ha egyszer sikerülne kicsit lefogyasztanom:D
2015. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ember egy idő után rádöbben hogy a külső az semmi.... Kár azt nézni! Persze felfigyelsz rá de a belső az ami megkell fogjon! Van akinek 20 évesen vagy akinek 30 évesen nő be a fejelágya! Hidd el a lelkét kell szeretni meg az egyéniségét a külső az változik és változtatható!
2015. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!