Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szüleim miért ilyen szkeptik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim miért ilyen szkeptikusak a kapcsolatomat illetően? (többi lent)

Figyelt kérdés

Barátommal nem régóta járunk,de már ismerjük egymást jó ideje,korábban voltunk együtt pár hónapot. Most megyek egyetemre,de hétvégente és szünetekben itthon leszek,és nagyon szeretjük egymást,erre anyuék szerint "úgysem fog így működni".

Miért kell ilyet mondani,hogy elvegyék az ember kedvét? (Tudom,hogy benne van ez is a pakliban de így hozzáállni eleve rossz lenne)



2015. aug. 22. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert egyszer már nem működött, és persze a legtöbb magyar elég pesszimista főleg az öregebbek és a távolság se tesz majd jót.
2015. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azért lett vége,mert nem működött,hanem más okból (nem 3.fél miatt)..Szóval az nem zavarhat be..Remélem azért minden jól alakul:)
2015. aug. 22. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy mekkora lenne a táv.

Bár lehet nem is lényeg. De fura, hogy így álltak ehhez szüleid, nekem a párommal 334 km volt a táv, de ilyet nem mondtak, igaz idősebb is vagyok tőled. Amúgy meg ne hagyd, hogy letörjenek és hatással legyenek rád. Csak rajtad áll ez, a másik meg rajtad és a barátodon, hogy mit hoztok ki ebből a kapcsolatból. Meg nem mindenki rugalmas minden esetben, helyzetben.

2015. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!