Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek az osztályon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diamond05 kérdése:

Mi a véleményetek az osztályon belüli kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok és tetszik az egyik osztálytársam, de többen mondták, hogy meg se próbáljam a dolgot, mert egy osztályba járunk. Kíváncsi vagyok a véleményetekre! :)

2014. jún. 4. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom, de emberfüggő.
2014. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

osztálytárssal SOHA(!!!!) nem járunk!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=Nu-9prbmD-A&feature=kp

2014. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Két osztálytársamnak nagyon bejött, nem járunk már oda, de azóta együtt vannak.
2014. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én jártam osztálytársammal. 10. ben jöttünk össze, és tartott is a dolog, nem igazán volt vele probléma, csak ha szétmentek, akkor nehéz lesz rajta túljutnod, márha komolyra fordul a kapcsolat, mert minden nap látni fogod
2014. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok szempontbol is hülyeség és sulyosan igénytelen választás.
2014. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Néha tud kínos lenni a dolog. De szerintem ettől szép a gimnázium. Lesz mire emlékezni.
2014. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jártam osztálytársammal gimiben. Aztán vége lett a kapcsolatnak és otthagytam egy másik osztálytársamért :) Persze aztán azzal is vége lett. Mindkét csajnak eléggé rossz fordulatot vett az életet de nem miattam.
2014. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom, nagyon ritka, hogy a végen jól sül el..


Tapasztalat


Bár van ellenpéldám is, a barátnőmék 10 év után jövőre házasodnak, gimis osztálytársak voltak..

Ez egy ellenpélda, de tudnék 10 példát, ahol rosszul sül. El( az egyik a sajátom)

2014. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azért semmiképp se vesd el, mert " ha szétmentek minden nap látnotok kell egymást" egyrészt, SOHA ne kezdj bele úgy egy kapcsolatba, hogy feltételezed hogy szétmentek, másrésztaz hogy nem szívódhatsz fel, az a felnötté vàlás része. nem lehet elmenekülni folyton.
2014. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!