Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálta ezt ez a srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt ez a srác? "Megcsaltam" és "játszottam" vele?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel kavartam, elég zűrös volt az eset, mert egyik percben imádtam, másik percben utáltam, sosem jöttünk össze, több, mint féléven át ment ez, ő mindig bepróbálkozott, én meg mindig próbáltam kitérni előle.

Aztán végül összejöttem valakivel, és erről nem szóltam neki, mert úgy voltam vele, hogy minek, kit érdekel.

Aztán írt egy üzenetet fb-n, és pont ott volt a barátom, és elkezdte kérdezgetni, hogy ki ez, mire nem nagyon tudtam mit válaszolni, hanem azt, hogy egy zaklató. Aztán elkezdte kiosztani a srácot barátom, ő pedig teljesen ki volt kelve magából, és barátomra rászállt, és elkezdte embertelenül sértegetni.


Végül az lett, hogy utána írt egy nagyon durva hangvételű üzenetet nekem, hogy játszottam vele, és valamilyen szinten meg is csaltam. Én hozzá tartoztam, ez az egész közöttünk hónapokon át tartott, és amit tettem, az a legundorítóbb, amit egy nő tehet, és hogy én az igazi szerelmet dobtam azért, a kielégülésért. Aztán szépen leírta, hogy mit gondolnak rólam más srácok, hogy minek néznek és tartanak engem a hátam mögött, és lehet, hogy neki is ezt kellett volna tennie. Pofont érdemelnék, egy kis fájdalmat, össze kellene törni engem, hogy észrevegyem, mit teszek, és milyen vagyok... És voltak durvábbak is de nem akarom idézni...


Aztán két napra rá írt egy másikat, nem kért bocsánatot, csak az volt a lényege, hogy ha van valaki a világon, akinek tartoznék hűséggel, és akit "barátomnak" kellene tartani és nevezni, az ő, mert ami köztünk volt az az igazi, az a mélyebb, nem pedig ami most a barátommal van.


Most ez mi?


2015. aug. 24. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ez mi? Egyszerű. Éretlen emberek felelőtlen kapcsolata.
2015. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyávaságnak mindig ára van, és keservesen meg fogod ezt bánni.
2015. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Ez a legnagyobb hiszti, amit a héten olvastam. Szakitsd meg vele a kapcsolatot és kész :D Gyökér egy ember..
2015. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te sem voltál fair geyikkel sem. Akivel kavartál azt hitte, hogy jártok még, a pasid meg nem tudtott erről a fiúról. Megérdemled. Őszintén le kellett volna zárni a dolgot vele, ha tovább léptél és nem hülyíteni.
2015. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Volt ilyen nővel dolgom mint te...

Hazug vagy és örülj neki hogy ennyivel megusztad.

2015. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Mi ez? Pasihiszti. Beletapostál a hiúságába,ezért nem tudott máshogyan győztesen kiszállni a veled való kapcsolatból,csak úgy,hogy ha a földig gyaláz hülyeségékkel. Te meg el is hiszed úgy néz ki...
2015. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
A pasas kissé érzelmi labilis -eléggé férfiatlan-, a csaj megy érzéketlen és öntelt. Ja és mindketten hülyék.
2015. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most azért pontoztatok le mert nem rib#ncoztam le külön a kérdezőt? A hapek sem egészséges módon kezelte a helyzetet, már elnézést

Hülye "emberszakértők"

2015. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!