Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasim most együtt töltjük a szilvesztert vagyis 30-2ig együtt leszek párommal! Vidéken mit tegyek hogy ne vegye észre rajtam hogy folyamatosan a másik srác jár az eszemben?

Figyelt kérdés
nehéz helyzet szeretem párom de ne mvagyok szerelmes szerinte minden rendben van kapcsolatunkban pedig nyár óta nincs eltávolodtam tőle most csaltam meg életemben először! nem szeretném elveszíteni ha elmondom neki kidob és babát szeretnénk párommal de ne mvagyok benne biztos hogy úgyanúgy akarom mint ő segítsetek!!
2008. dec. 26. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A babát verd ki a fejedből, komolytalan vagy te még ilyen felelősségteljes dolgokhoz. Szerintem előbb nőjj fel, mert még gyerek vagy.
2008. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
ha már megcsaltad, legyen benned annyi, hogy elé állsz és megmondod neki. Ha nem szereted szerelemmel, miért akarsz babát szülni neki? hogy utána pár év múlva szétmenjetek? úgyis ráfog jönni egy idő után, hogy már nem úgy szereted.
2008. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Már bocs hogy ezt mondom de szerintem elégé szánalmas lehetsz hogy nem vagy képes odaállni és megmondni neki hogy megcsaltad neked milyen érzés lenne ha ő tette volna ugyanezt? Szerintem nem örülnél neki hagyd békén azt a srácot mond el neki legyen vége és hagyd hogy találjon magának egy olyan lányt akivel boldog lehet és nem kétszínű kapcsolatban kéne élni
2008. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem szereted, de gyereket akarsz tőle???

hát gratulálok...

2008. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már párszor mondtam neki! nem fogja fel hívogatugyan úgy
2008. dec. 26. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Az ilyen nők miatt lesznek az átvert, sebzett lelkű pasik, akik majd más nőknek fognak fájdalmat okozni.

Undorító vagy. Ha van benned egy minimális mennyiségű gerinc -amit kötve hiszek- , akkor szépen odaállnál a párod elé és bevallanád neki.

Gondolj már bele, neked hogy esne, ha megcsalna? Asszem te visítanál utána a leghangosabban. Vagy nagyon fiatal vagy, ami szerencsésebb, vagy csak simán ennyire szemét vagy.

Lehet lepontozni, sztratoszférikus magasságokból szarok rá, mert elegem van a magadfajta idiótákból. BUÉK.

2008. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
mond el neki, lehetőleg minnél hamarabb, ha pedig kapsz vagy kettő olyat, hogy a szemed csattogni fog, ne csodálkozz. és még a babában is bizonytalan vagy. szerintem vállald be azt a babát szépen:P
2008. dec. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!