Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet feldolgozni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni azt, hogy szakított velem az első szerelmem?

Figyelt kérdés
Ez volt az első kapcsolatom és nem akarnak elmúlni az érzéseim. 7 hónapig voltunk együtt. 15/L

2014. júl. 15. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:

bizonyos szemszögből már elindultál a feldolgozás útján..

"első szerelmem".. ez azt feltételezi, hogy lesz második is;)

amúgy éld tovább az életed aktívan és ha elég inger ér, magától begyógyul

2014. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most le fogsz pontozni, de próbálj hinni nekem.

7 hónap nagyon rövid idő!!! Én ennyit voltam az első barátommal, azóta a másodikkal 4 éve vagyok együtt, és egy semminek tűnik az a régi.

Szerencsére nagyon fiatal vagy, még időben vége lett, ha lehet ilyet mondani.

Arccal előre! Élj, tanulj, tűzz ki célokat, nagyon sok szép dolog van még előtted!


22/N

2014. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Emberek ***** válasza:
Idővel. Hidd el, hogy egy idő után biztosan elmúlik majd a fájdalom
2014. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak azt mondja, hogy még ő is szeret, és én is szeretem, és nem értem, hogy akkor miért nem folytathatjuk? De ezzel mégjobban megnehezíti, hogy elfelejtsem.
2014. júl. 15. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:

ez viszont már gyökérség


tapasztalatból tudom, a legnehezebb azt feldolgozni amit nem értesz... ennél még az is jobb lenne ha azt mondaná, hogy "ronda vagy, hagyj békén":D


de mondd meg neki, hogy ha szeret, akkor folytassátok... ha meg azt mondja nem lehet, kérdezz rá miért nem... ha valami filmbe illő "mert nem ez a sorsunk" vagy hasonlót mond, ismételd el neki az első soromban írtakat (gyökér:D)

2014. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Könnyen.Vésd jól a fejedbe azt,hogy így legalább egy csomó mindenkit megismerhetsz és majd olyan barátod lesz,aki tényleg szeret téged.Mert ő nem szeretett,kár emészd magad miatta.

Menj bulizni,ismerkedni és fel a fejjel.Ha a pozitív oldalát nézed,nagyon hamar túl leszel rajta.

Tapasztalatból mondom,úgy,hogy engem 2 év után hagyott ott.

2014. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tudom, hogy még együtt akar-e lenni velem, így nem tudom, hogy hülyének fog-e nézni, ha keresem://
2014. júl. 15. 20:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne keresd... ne alázd már meg magad...


Vedd úgy, hogy nem ő volt az igazi, ezért nem kár érte... csak az idődet pazarolta volna...

Járj el a barátaiddal, tanulj, olvass, ha van hobbid foglalkozz azzal, ismerkedj, randizz:)


Nekem beváltak ezek a dolgok.

2014. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, de az ember csak a saját hibájából tanul sajnos:(
2014. júl. 15. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!