Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki tudd magyarázatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tudd magyarázatot?

Figyelt kérdés
A fiunak van baratnoje akkor muert nez meg nasojat?egy azert mert telleg azert bamulnak meg mas lanyt,mert a baratnojuk unalmas,vagy hianyzik benne valami ?

2015. aug. 25. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, hetero, és mégis megnézek másokat. Sokszor megállok az utcán, és sokáig nézek mellettem elhaladott emberek után, legtöbbször nők után. Érdekesek az emberek, van rajtuk mit nézni.
2015. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lany letemre nem csak a fiukat nezem meg hanem a lanyokat.Pedig a fiukat szeretem,de csak negnezem h mi kulonbseget,miben hasonlitunk miben nem,hogy oltozik valami hol veszik a ruhakat.stb.Mien a hajuk a kormuk.
2015. aug. 25. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Most tudtam meg a pasimtól a választ erre múlthéten, idézem: ez olyan férfi dolog. Hát bäzmeg, köszönöm szépen. Azért nézett meg a hátam mögött 101 millió nőt, mert az olyan "garnier"es dolog! De én a kedvese vagyok, úgy nem kell más, csak gondolatban. De ő engem szeret, mégis azt a csajt lesi állandó jelleggel akit régen biztosan fel akart volna szedni, csak az meg nem akart semmit. Na erre tud valaki valami magyarázatot? Mert ő hamukázik nekem mindent, hogy nem tetszik már neki. Még akkor is képes volt a szemembe hazudni!

Férfiak, várom a magyarázatot...

2015. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az emberi test esztétikus dolog. Egy szép test látványa mindig kellemesen simogatja az ember szépérzékét. Nem kell ebbe semmi bűnös szándékot belelátni, kérdező.
2015. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de ez elég gusztustalin hisz lány létemre ilyet küld egy pasi más nökröl gusztustalan
2015. aug. 26. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!