Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a helyzetben? Elhinnétek a magyarázatot? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

A barátom fiókjában volt 3 koton még pár hónapja, még akkor vette őket amikor nem voltunk együtt. Néhány napja eszembe jutott, hogy megnézzem. Már csak 1 darab volt, és egy üres doboz (nem ugyanaz a fajta). Rákérdeztem, azt mondta keresett valamit a fiókban, a kezébe került és kidobta őket mert úgysincs rájuk szükség (én szedek fogamzásgátlót).

Ezt elég nehezen tudom elhinni, mert akkor kidobta volna mindet. Ti mire gondolnátok ilyen helyzetben?



2015. júl. 30. 22:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
89%
Arra amire te. Minek dobta volna ki őket, attól még jól jöhetnek, ha pl le kell állnod valamiért a gyógyszerrel, análszexnél, stb... Gondolom pár évet azért kibírnak ezek az óvszerek.
2015. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 A kérdező kommentje:
Éppen most tervezzük, hogy leállok a gyógyszerről, nem akarunk gyereket, egészségügyi okok miatt kell abbahagynom. Ezért nem is értem...
2015. júl. 30. 22:59
 3/101 anonim ***** válasza:
100%
Talán használja a cuccot csak nem veled.
2015. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
58%
Vagy úgy verte ki, hogy gumit húzott rá. Én is úgy szoktam. :D
2015. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 A kérdező kommentje:
Sajnos folyamatosan azt érzem, hogy nem csak én vagyok neki. A telefonját soha nem veszi ki a zsebéből, mindig le van halkítva. Soha nem kapcsolja be a mobilnetet ha ott vagyok. Találtam a lakásán már gyanús dolgokat, de mindig mindent kimagyaráz, és végül én jövök ki rosszul ezekből a vitákból, hogy ok nélkül féltékenykedek.
2015. júl. 30. 23:03
 6/101 anonim ***** válasza:
70%
Mik azok a gyanús dolgok?
2015. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim ***** válasza:
2%
Ilyen egy igazi férfi, nem papucs.Inkább örülnöd kéne.;)
2015. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 anonim ***** válasza:
86%

Csak ez önmagában még nem feltétlen gond, lehet hogy már lejárás közelben voltak az óvszerek, én is ki szoktam dobni őket, hiába akármilyen drágák, a gyerek drágább. Meg láttunk már olyat, hogy gumiban verték ki srácok, és ezt nem szeretik annyira elmondani, mert esetleg hirtelen gáznak érzik és kitalálnak valami marhaságot.


Már amikor utoljára láttad a gumikat, akkor már tudta, hogy le fogsz állni a tablettával? Mert lehet h ő úgy dobta ki hogy úgy volt vele, hogy veled már úgysem lesz rá szüksége.


Csak azért írom, mert nem kell biztosra gondolni, hogy megcsal. De ha egyéb jelek is vannak, akkor sajnos nem lehet tudni, ez tényleg lehet akár egy jel is.

2015. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 anonim ***** válasza:
96%

Lehet hülyén hangzik, de én simán elhiszem, mert jó öt éve velünk is ugyan ez történt kb. szórol szóra.

Asszony elkezdett tabit szedni, kidobtam a gumikat, viszont volt egy fajta amit még nem próbáltunk, azt nem dobtam ki hátha még jó lesz alapon, csak egyet vettem ki "megnézni" aztán meg én voltam a k*csög. Valahol persze jogosan, mert elég hihetetlen történet.


Nem azt mondom, hogy nem kell rosszra gondolni, de ittvagyok az élő példa, hogy vannak ilyen hülyék :)

2015. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 A kérdező kommentje:

2018ban jártak le, szóval nem azért dobta ki. Igen, tudta hogy le akarok állni a tablettával. Nem szokta gumiban verni.


A gyanús dolgok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2015. júl. 30. 23:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!