Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfitársaim! Ti engednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Ti engednétek egy nőnek, hogy ő legyen a domináns a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátnőm a fejemhez vagdalja, hogy őt nem fogom tudni irányítani. Ha javaslok neki valamit rögtön támadásnak veszi. Nekem ez így nem oké, hogy nem érdekli a véleményem csak az jó amit ő akar. Elhagyom. Ti engednétek, hogy a nő irányítson titeket?
2015. aug. 26. 22:51
1 2 3
 1/25 Blade Bone ***** válasza:
21%
Ha már megdumálni se lehet vele semmit, mert támadásnak vesz mindent, akkor én is lépnék. Ez nem állapot még ha okos akkor sem.
2015. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat borzalmas lehet. Hogyan bírod ezt ki? Mondjuk azokat a srácokat sem értettem soha, akik arról álmodoznak, hogy elviselnének akár egy hárpiát is maguk mellett. Engem személy szerint fél perc alatt kikészítene párkapcsolatban egy akaratos parancsnok.
2015. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Egyszerűen már javaslok neki valamit már felhozza, hogy tudja ő mit hogyan, ne irányítsam, mert úgysem fogom tudni.
2015. aug. 26. 22:56
 4/25 A kérdező kommentje:
Amit ajánlok neki azt leszólja bezzeg, ha én szólom le amit ő jónak talál akkor megkapom, hogy hülye vagyok és így meg úgy nem tudom én mi a jó.
2015. aug. 26. 22:58
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Egyet javaslok: menekülj! Ilyen nővel felesleges még szembeszállni is, mert a tiedénél +1 decibellel fogja leordítani a fejed. Ha rátromfolsz, még hangosabban fog. Úgyis neki lesz igaza mindig, mert egy minidiktátor. Hagyd rá, szakíts! Majd találni fog egy csaholó papucsot, aki éjjel-nappal a kívánságait fogja lesni.
2015. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
A nö nem egy tárgy hogy irányitani kell öt mi akarsz lenni a fönöke,hiszen ö is élölény érzéki lelke van.amit irtál az parancs gyanus.Mért nem hallgatod meg öt lehet h még jó tanácsai vannak,jobb mint Neked .Nem kell mindjárt ez miatt szakitani akkor hogy gondolod vele komolyan?
2015. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Normális kapcsolatban nincsen domináns fél. Ha ilyet vagdal a fejedhez, valószínűleg igaza van és te képzeled magadat valami parancsnoknak, már a kérdésed is azt sugallja, hogy szerinted az irányítás a férfi kezében van.
2015. aug. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A férfi bezzeg egy tárgy ugyebár. 7-es válaszoló a válaszod teljes egészében elfogadhatatlan és felháborító. Egy kapcsolatnak ennyire az elején egy nő sem viselkedjen így! Én veszem neki az ajándékokat, ő fél év alatt nem vett nekem semmit, még egy dezodort sem! Nem maradok mellette tovább. Meghallgatom én, mert olyan vagyok, hogyha probléma van akkor beszéljük meg. Bezzeg, ha engem kellene meghallgatni, akkor jön a szokásos, hogy fáradt vagyok, majd holnap, stb
2015. aug. 26. 23:46
 9/25 A kérdező kommentje:
6-os válaszolónak ment, a 25%-osnak
2015. aug. 26. 23:46
 10/25 A kérdező kommentje:

Marceline~:

Figyelj ide! Engem egy nő se nyomjon el egy párkapcsolatban. Oké? Egytől sem tűröm el, mert nem leszek papucs senki kedvéért sem! Vagy egyenlőség van vagy én hozom a fontos, végleges döntéseket és kész.

2015. aug. 26. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!