Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy közölnétek/közöltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy közölnétek/közöltétek a párotokkal, hogy gyereket vártok?

Figyelt kérdés

Itt most szó sincs olyanról, hogy véletlen meg stb. Nem volt tervben, de mivel nem védekeztünk, én meg egy ideje nem szedtem fogamzásgátlót, így várható volt. A párommal már 4 éve vagyunk együtt, voltak ugyan kisebb szünetek..de ő mindig is szeretett volna gyereket, kicsit én ellenkeztem általában. A korkülönbség miatt vannak/voltak más elképzeléseink a jövőről. Biztos, hogy örülne neki, hogy babát várok, de hogy mondjam el neki? Csak így nyersen, rendesen?


25/l ; 34/f



2015. aug. 27. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj... az elkövetkező években ennél SOKKAL nagyobb problémákkal kell majd szembenézned, felelősséget vállalnod a döntéseidért. Ha ezt nem tudod eldönteni, hogyan mondd el, hogy terhes vagy, biztos vagy benne, hogy készen állsz a gyerekvállalásra?! Komolyan kérdezem...
2015. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj, most ebből nem kell nagy következtetéseket levonni, hogy nem tudom, hogy mondjam el..tisztában vagyok mindennel, igen, tudom, hogy lesz ennél nagyobb probléma is..de ha érdekel, akkor azért nem tudom hogy mondjam el, mert mostanság elég rossz kedve van a páromnak a munkahelye miatt és sokat stresszel..de igen, biztos nem leszek képes ellátni a következő feladatokat..
2015. aug. 27. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó, bocs kemény voltam... de tényleg nagy felelősség lesz a gyerek, és akkor lesz olyan, hogy a párod stresszes. A lényeg, hogy te ismered, ezért nálad jobban senki nem fogja tudni megmondani, hogy hogyan kellene közölni.
2015. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezzel is tisztában vagyok, hogy én ismerem..csak gondoltam, hogy hátha van valakinek valami ötlete vagy tapasztalata...
2015. aug. 27. 22:46
 5/7 BulmaSwan ***** válasza:
Ha szeretnéd lepd meg valami jó vacsival, esetleg süss is valami sütit és akkor mond el neki. De igazából simán minden hűhó nélkül is elmondhatod.
2015. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a hétköznapi beszélgetés során lazán szúrd oda, hogy amúgy kisbabánk lesz. De ha meglepit szeretnél, akkor csinálhatod a vacsis témát is. Ha pedig extra akarsz lenni, finoman utalhatsz is rá, például beraksz a zokniai közé egy babazoknit vagy egymás mellé teszel két egyforma dolgot és az egyikbe/-re egy kisebbet, stb. Ne félj tőle, valószínűleg ő is tisztában van vele, hogy ha nem védekeztek és nem szedsz gyógyszert, akkor becsúszhat a baba. Ha ez akkora gond lenne neki, feltételezem odafigyelt volna, minimum megszakítással- bár az még mindig nem az igazi.
2015. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én reggel majdnem lehánytam ,alig értem ki a wc-re. Kérdezte mi baj van,rosszat ettél.Nem tudom mondtam. Apuka leszel :)) !!
2016. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!