Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan közölnétek/közöltéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan közölnétek/közöltétek a párotoknak, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk házasok, de tervben van, együtt élünk már egy éve lassan. A baba sem volt "szándékos", de alapvetően nem félek tőle, hogy emiatt elhagyna, a jövőben amúgy is szerettünk volna.


De azért a reakciójától félek, mert tudom, hogy egyelőre még nem szeretne babát.


Ti hogyan mondtátok meg a férjeteknek/barátotoknak, vagy hogyan mondanátok ezt? Nem feltétlenül hasonló helyzetben, érdekel, hogy általában ennek a kommunikálása hogyan történik :)


2015. aug. 26. 15:35
 1/9 A kérdező kommentje:

*hogyan közölnétek a párotokKAL


elnézést, izgatott vagyok egy kicsit :)

2015. aug. 26. 15:36
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Én simán annyit mondtam, hogy késik a menzeszem, vegyünk tesztet. Azt meg akkor csináltam meg, mikor otthon volt, mondtam neki hogy pozitív, erre egymásra néztünk, azt mondtuk, hogy hát ez van, bejelentkeztem dokihoz, végigjártuk a hercehurcát, aztán abortusz után értem jött a kórházba.

29N

2015. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mondtam neki, hogy úgy érzem,sikerült, együtt teszteltünk. Pohárba kellett felfogni a vizeletet. Ő kísérletező típus, minden érdekli, amit még nem látott és tapasztalt és ő szerette volna kipróbálni a tesztelést. Ő merítette bele,majd együtt vártuk az eredményt. Ugrált mikor megjelent a második csík. Nagyon boldogok voltunk. Azonnal fényképezte meg minden. Azóta 2 gyerekünk is lett. De megmaradt bennem a kép, ahogy izgulva mártja bele a tesztet. Nem filmbeillően romantikus helyzet, de nekünk csodás emlék.
2015. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
,,Úgy néz ki kisbabánk lesz", aztán megmutattam a tesztet. Szerintem ilyen esetben, hogy a baba nem volt tervezett, nem kell semmilyen körítés. Én a látható örömködéssel is megvárnám a helyedben az ő reakcióját. mármint biztos, hogy várakozó fejjel néznék, hogy neki mi a véleménye. Biztos, hogy magamban felkészülnék ilyen esetben minden eshetőségre, hogyha felocsúdott az első sokkból, akkor a reakciójának megfelelően meg tudjuk beszélni.
2015. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már sejtettük, h sikerült, amikor a munkahelyemen megcsináltam a tesztet. Felhívtam, h olyan nagyon két csík, h nem lehet félreolvasni. Amikor hazaértem, letettem a pultra a tesztet, még annyi idő elteltével is látható volt az eredmény. Megnézte, mit megnézte, megvizsgálta tüzetesen. Elolvasta a használatit, és amikor ő is pozitívnak ítélte, annyit kérdezett: ez most az?

Mondtam, hogy igen, ez az. És aztán csak álltunk némán egymást ölelve.

2015. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a párod még nem szeretne babát, akkor nem kell ünnepi felvonulás és megható babás dekoráció. Sokan még akkor is elbizonytalanodnak, ha tervezik a gyereket. A helyedben én leülnék vele, hogy valami fontos dolgot kellene megbeszélnünk, elmondanám, hogy terhes vagyok, és megbeszélnénk, hogy megtartjuk vagy sem. Attól, hogy a jövőben akar, még nem célszerű kihagyni a jelen döntéséből, mert annak holtbiztos, hogy negatív következményei lesznek a kapcsolatotokra.
2015. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem voltam még olyan helyzetben, hogy nem tervezetten jött volna baba, bajban is lennék nagyon. Biztos, hogy nem örömködve jelenteném be, hanem leülnék vele megbeszélni, hogy hogyan tovább, mert óriási felelősség, amiből nem hagyhatom ki.
2015. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pongyolai Iván válasza:

szerintem mondd így: tudod a multkor lefeküdtünk.

szerintem a spermáid bennem maradtak és a petesejtecskémet megtámadtak.. vagyis lehet gyerünk lesz

Legalább is nekem Rózsabibó így mondta el

( ő a baratnőm am) <3 sok siker

mindenkeppen be kell őt avatnod akármennyire félsz

ez egy nehéz döntés lesz

2015. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leülnék mellé és simán megmondanám, hogy terhes vagyok...
2015. aug. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!