Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy csak szimpla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy csak szimpla testi vágy?

Figyelt kérdés

Akir0“2l sz¨Ž van a legjobb bar¨˘tom,m¨˘r 10 ¨Śve ismerem,szinte mindent tudunk egym¨¤sr¨Žl b¨˘rmit meg tudunk besz¨Ślni egym¨˘ssal.Ismerj¨šk egym¨˘s j¨Ž ¨Śs rossz tulajdons¨˘gait.

Az 0“2 ¨Śrz¨Śseit biztosan tudom,kimondja b¨˘rmikor,de ¨Śn nagyon zavart vagyok.

Nem tudom akarhatn¨Śk e t0‹2bbet t0“2le,egy¨˘ltal¨˘n mi ez az ¨Śrz¨Śs,puszt¨˘n szexu¨˘lis vonzalom e vagy beleszerethettem.Voltunk m¨˘r egy¨štt,igaz csak egy egyszeri alkalom,botl¨˘s volt,mindketten egyed¨šl ¨Śs m¨˘r azt hiszem mindkett0“2nknek hi¨˘nyzott hogy t0‹2r0“2dj0‹2n vel¨šnk valaki,de megbesz¨Ślt¨šk,azota sem t0‹2rt¨Śnt semmi maradtunk bar¨˘tok mint el0“2tte.

Nem vagyok m¨˘r tizen¨Śves,egyik¨šnk sem az,gyerekeim is vannak tudom milyen szeretni valakit,de ezt amit lassan egy ¨Śve ¨Śrzek ak¨˘rmilyen h¨šly¨Śn is hangzik nem tudn¨˘m hov¨˘ sorolni.

Jo ideig semmi m¨˘st nem ¨Śreztem csak azt hogy szexu¨˘lisan v¨˘gyom r¨˘,az utobbi id0“2ben viszont m¨˘r sokkal t0‹2bbre is.ugy ¨Śrtem hogy besz¨Ślgess¨šnk szem¨Ślyesen is,a hangj¨˘ra,az 0‹2lel¨Śs¨Śre,a simogat¨˘s¨˘ra,n¨Śha szeretn¨Śk csak ugy a k0‹2zel¨Śben lenni,hozz¨˘ bujni,szinte mindig 0“2 j¨˘r a fejemben,de mivel nem tudom hova tenni ezeket a dolgokat ker¨šl0‹2m,hogy kettesben legy¨šnk,s0“2t a t¨Śm¨˘t is mert m¨Śg ¨Śn magam sem ¨Śrtem miert ¨Śs mi ez pontosan ami kialakult bennem fel¨Ś.(foleg mert alapj¨˘ban v¨Śve k¨šls0“2re mint f¨Śrfi nem is az esetem,magas-v¨Śkony alkat,¨˘ltal¨˘noss¨˘gban nem ez tetszik ¨Śs a gyerekeim apja sem ez a stilus,nem is tetszettek soha a v¨Śkony f¨Śrfiak,de valami¨Śrt 0“2 m¨˘s r¨˘ad¨˘snak anyak¨Śnt is n¨Śzve nem olyan az ¨Śletstilusa ami belef¨Śrne igy nekem,hogy gyermekeket nevelek -nem iszik,nem bulizik nem igy ertem,mas dolgok,hosszu lenne).

nem tudom hova tenni ezt.ereztetek m¨˘r ilyet?szerelem lehet?vagy csak a tars,torodes hianyozhat es csak testi v¨˘gy?nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel.kerlek adjatok valami tanacsot ha tudtok. koszi!



2015. aug. 28. 10:29
 1/2 A kérdező kommentje:

látom rosszul irta ki a szöveget,remélem most jol lathato lesz:


Akiről szó van a legjobb barátom,már 10 éve ismerem,szinte mindent tudunk egymàsról bármit meg tudunk beszélni egymással.Ismerjük egymás jó és rossz tulajdonságait.

Az ő érzéseit biztosan tudom,kimondja bármikor,de én nagyon zavart vagyok.

Nem tudom akarhatnék e többet tőle,egyáltalán mi ez az érzés,pusztán szexuális vonzalom e vagy beleszerethettem.Voltunk már együtt,igaz csak egy egyszeri alkalom,botlás volt,mindketten egyedül és már azt hiszem mindkettőnknek hiányzott hogy törődjön velünk valaki,de megbeszéltük,azota sem történt semmi maradtunk barátok mint előtte.

Nem vagyok már tizenéves,egyikünk sem az,gyerekeim is vannak tudom milyen szeretni valakit,de ezt amit lassan egy éve érzek akármilyen hülyén is hangzik nem tudnám hová sorolni.

Jo ideig semmi mást nem éreztem csak azt hogy szexuálisan vágyom rá,az utobbi időben viszont már sokkal többre is.ugy értem hogy beszélgessünk személyesen is,a hangjára,az ölelésére,a simogatására,néha szeretnék csak ugy a közelében lenni,hozzá bujni,szinte mindig ő jár a fejemben,de mivel nem tudom hova tenni ezeket a dolgokat kerülöm,hogy kettesben legyünk,sőt a témát is mert még én magam sem értem miert és mi ez pontosan ami kialakult bennem felé.(foleg mert alapjában véve külsőre mint férfi nem is az esetem,magas-vékony alkat,általánosságban nem ez tetszik és a gyerekeim apja sem ez a stilus,nem is tetszettek soha a vékony férfiak,de valamiért ő más ráadásnak anyaként is nézve nem olyan az életstilusa ami beleférne igy nekem,hogy gyermekeket nevelek -nem iszik,nem bulizik nem igy ertem,mas dolgok,hosszu lenne).

nem tudom hova tenni ezt.ereztetek már ilyet?szerelem lehet?vagy csak a tars,torodes hianyozhat es csak testi vágy?nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel.kerlek adjatok valami tanacsot ha tudtok. koszi!

2015. aug. 28. 10:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Arany drága bogaram! Ha egyszer valóban szerelmes leszel, garantálom, hogy azt nem fogod megkérdezi!
2015. aug. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!