Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most szerelem (lesz) vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem (lesz) vagy szimpla tetszés?

Figyelt kérdés
Szóval most vagyok 9.-es és van egy fiú osztálytársam,akit először aranyosnak találtam,de semni több nem volt.Azután kb. 1-2 hónapja álmodtam róla és még aznap féltékeny lettem,mivelhogy megölelte az egyik barátnőmet,mert fejbe találta labdával.Ezután az jött,hogy folyton rá gondolok és amikor elment egy hétre külföldre (ma jött vissza) azóta kb. még 4-szer álmodtam azt,hogy szeretem stb.A lányra is irigy lettem,akivel elment.Ők nyerték ezt az utazást.Most jön a fontos rész:nem érzek semmit,amikor a közelemben van vagy amikor meglátom.De!Ma pl. amikor véletlenül rám nézett,zavarban voltam,lesütöttem a szemem és elmosolyodtam.Közben éreztem valami meleg érzést az arcomon.Már évek óta nem volt fellángolásom.De akkor még éreztem pillangókat a hasamban.Most meg..ez a fiú.semmi..de mégis van valami.Egyik barátnőm azt mondta(aki már lassan 1 éve van a barátjával),hogy először csak tetszik neked az illető,később rájössz,hogy milyen sok közös van bennetek,megismered és beleszeretsz.Fontos kiemelnem,hogy igen aranyosnak találom a fiút,de a személyiségét kedvelem a legjobban.Akkor ez most mi?Tapasztalatokat szívesen olvasnék!Köszönöm,hogy végig olvastad!

2015. márc. 18. 18:00
 1/2 anonim válasza:
Furs helyzet... AZ almok nagyon be tudjak folyasolni erzeseinket, de azok sokszor "hamis erzesek". En volt,hogy duhos voltam a batyamra,meet almomban meg apart olni... Szerintem engedd el. Ha alakuloban less vmi ugyis Ra fogsz jonni,h MIT erzel iranta... 19/L
2015. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben!Én is úgy gondoltam,hogy várok még kb.1-2 évet míg nem lesz valami.Akkor minden ki fog derülni.Köszi!
2015. márc. 23. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!