Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk is úgy élik meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk is úgy élik meg a szerelmet, mint a lányok?

Figyelt kérdés

Azért fiúkat írtam, és nem férfiakat, mert nekem ez a korosztály még nem számít ferfinak (16-19 év).

Sok filmben láthatjuk, (fôleg romantikusakban), valamint könyvekben is inkább a lányok szemszögébôl nézünk a történetre, hogy a lányok hogyan élik meg a szerelmet. Saját tapasztalataim is vannak, és meg kell, hogy mondjam az eddigi barátaimnál -annak ellenére, hogy volt egy pár, aki azt vallotta, hogy szerelmes belém- nem tapasztaltam azt mint nálam.

Míg nekem majd' megállt a szívem, annyira izgultam vagy izgatott a partnerem vagy akárcsak ránéztem is a kiszemelt fiúmra. Idegesen kezdtem el f***ságokat beszélni, hadarni és beleremegni...

A gyomromban lévô pillangók táncától nem aludni, nem enni napokig.

A fiúk ezt hogyan élik meg? Náluk is meg vannak ezek e "tünetek"?

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de tényleg érdekel.

És nem, ezzel a kérdéssel nem arra célzok, hogy a férfiak/fiúk egy érzéketlen tuskók (csakhogy elkerüljük a vitákat).

17/L



2015. aug. 31. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, mi is szoktunk izgulni meg fejben előre tervezni és társai.
2015. aug. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
87%
Izgulni mindkét nem szokott. De alapvető különbségek és igények vannak a két nemnek a szerelem fogalmához.
2015. aug. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 B.Dávid ***** válasza:
Hajjaj :) én minden randi előtt remegek, a körmöm rágom, stb. De az elöttem szólónak igaza van. Más igényei vannak a férfiaknak (a fiataloknak is) és más a nőknek, amelyek viszont egy ponton találkoznak
2015. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanígy éreznek a fiúk is, csak próbálják elnyomni, hogy lazák legyenek és tetszenek a csajnak. De ugyanaz játszódik le bennünk is, sőt néha több is (pl.: amikor életünkben először hívunk randira valakit). 17/f
2015. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én személy szerint külsőre egy elég nyugodt le**arok mindent típus vagyok és a külsőmre is általában azt mondják hogy nagyon kőszívűnek nézek ki és biztos nincsenek olyan érzelmeim de igen mint fiú nagyon is sok érzelmem van és azért mondják hogy olyan "kőszívű" vagyok mivel csak nagyon nehezen bízok meg egy emberbe és nyílok meg neki úgymond lelkileg és én személy szerint imádom az összebújós estéket például télen a hidegbe beülni egy presszóba egy italra és összebújni csak hát mivel nem igazán vagyok az a csajozós típus és inkább várok egy igazi normális lányra így sajna ez még nem adatott meg. Szóval igen a fiúk is tudnak igazán érezni és szeretni csak nem nyilvánítják ki.
2015. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!