Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik, mit jelent, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mit jelent, ha azt mondjátok egy csajnak, hogy szerettek vele lenni? Közelít a dolog a szerelem felé?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan mondom. Mert ezt szoktam mondani a legjobb haveromnak, meg a csajomnak is.. 17/F
2015. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti, hogy szeretek vele lenni. Nem közelít a szerelemhez. Nálam nem, én nem ezt mondom, ha szerelmet akarok vallani.
2015. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ez valóban annyit jelent, hogy szeret vele lenni. Ha szerelmes, akkor azt mondja.
2015. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint te fülig szerelmes vagy és szeretnéd ha ezt mondaná?


23F

Korotok?:

2015. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!Relatív!Pl.van nő ismerősöm és szeretek vele lenni de nem azért mert szerelmes vagyok!Viszont a feleségemnek szoktam mondani,hogy szeretek vele lenni,sőt imádok vele lenni, mert szerelmes vagyok belé!...😊
2015. szept. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!