Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki gyerekkora ota nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki gyerekkora ota nem volt egy nagyszeru lany akkor kesobb sem lessz?

Figyelt kérdés
Aki kusgyerekoraba nem volt annyira szep az felnott korban sem lessz Szep?

2015. szept. 1. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? ha a kamaszkort még nem érted el akkor még van esélyed.
2015. szept. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kerdes volt,ha felnott lessz attol meg lehet szep is?
2015. szept. 1. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Még lehet, a pubertitás csodákat művel, de valakin még az se segít.
2015. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 2 lányt is ismertem a haveri társaságból aki kifejezetten csúnya volt 14-15 éves koráig.

Az egyik kövér, malacképű, alig egy év alatt lefogyott, összeszedte magát és a környéken a korosztálya legjobb csaja lett, az a tipikus csöcsös-segges de vékonyderekú, relatív magas, széparcú, gyakorlatilag hibátlan. 4 évvel voltam idősebb nála de meg voltam veszve érte... elég komolyan alakult is a dolog, csak én hülye 20 évesen nem akartam vele kikezdeni. Most, hogy már mindketten bőven 20 felett vagyunk meg esélyem se lenne nála... nameg én már az ország másik felében lakom... hülye voltam.


A másik az a tipikus görbe girnyó, neki kicsit több idő kellett, de 2-3 év alatt iszonyatosan rendbeszedte magát.


És a legszebb az egészben, hogy elvileg egyik sem tett érte semmit, csak a hormonok kitombolták magukat és így alakult.


Azóta is tartom magam hozzá, hogy a legcsúnyább lányokból lesznek a legjobb csajok :)

2015. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A "lessz" nem került be az új helyesírásba... :-)


A szépség relatív, ha valaki rendben van önmagával, kifelé is ezt fogja tükrözni. Meg kell tanulni lerázni magunkról mások befolyását és merni önmagunk lenni. Ki mondja, hogy valaki szép vagy nem?

2015. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!