Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kölcsönös szerelemben részed, ami bizonyos körülmények miatt mégsem teljesült be?

Figyelt kérdés
Meddig tartott? Mi lett a vége?
2015. szept. 2. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lusta voltam "küzdeni" érte. Az lett a vége, hogy elfelejtettem és ő is engem.
2015. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen. Nagy volt a korkülönbség, ez volt az egyetlen oka, hogy ő nemet mondott. 7 év volt, én még szinte kislány voltam, ő meg férfi.
2015. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen...A fiú külföldi volt,( nem európai ) itt tanult,itt is akart maradni, de akármennyire próbálkoztunk, hogy elhelyezkedjen, meg megteremteni mindent az itt maradására, nem tudtuk megoldani. De még mindig hiányzunk egymásnak.
2015. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az együttélés nem működött, végül kiderült, hogy nagyon más a jövőképünk, az értékrendünk, nem illünk annyira össze, mint hittük.
2015. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én itt arra gondoltam, hogy egyértelműen odavagytok egymásért, de nem lehettek együtt. Tehát nem is történik semmi fizikai kontaktus, csupán a levegő zizeg...

2015. szept. 2. 18:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok ebben a helyzetben,"zizeg a levegő, de nincs kontaktus". kb 9 hónapja tart, még nem tudom mi lesz a vége, de remélem, hogy boldog kapcsolat!
2015. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen volt,másfél évig tartott azután lett vége a kapcsolatunknak hohy az apukája feakasztotta magát és eközben agyvérzést kapott és fél testére lenyomorodott.Őszinte szerelem volt csak a származási miatt mem fogadtak el.
2015. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Volt, zizget a levego, hatalmas szerelem, senki nem mondta ki de mindketten tudtuk, es mivel hazasok vagyunk o ugy dontott h nem lepi meg. En pedig ebbe belenyugodtam,moedig majdnem rament a hazassagom ma mar orulok h igy tortent, de ehhez kellett egy ev.


A mai napig minden egyes nap eszembe jut....es tudom h en is neki.

2015. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen volt.És a korkülönbség miatt nem lett semmi. De nagyon hiányzik most is. Barátok próbálunk maradni még mindig. :)
2015. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van 2 ilyen is, hogy meg volt a zsizsegés, de nem lett belőle semmi végül, mert én kapcsolatban voltam , ők meg nem elég merészek.Minden nap gondolok rá főleg az egyikre, már kb 15 éve, és vágyok arra, hogy újra láthassam, beszélhessek vele.
2015. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!