Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 hónapja vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyunk együtt, most csúnyán összekaptunk, mi lesz?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok a párommal,akit nagyon szeretek,bármit megadnék neki,megtennék érte.

Most csütörtökön találkoztunk egy hosszú,fárasztó nap után,és sajnos most először nagyon csúnyán összevesztünk,és azóta nem beszél velem,én írtam neki,és annyit mondott,most nem érdekli semmi,ez a kapcsolat sem,nem tudja,mi legyen,mert az exe is hasonlóakat mondott neki,mint most én,ahogy összekaptunk,és hogy nem akar ugyanolyan társat.

Pedig egyáltalán nem vagyok ugyanolyan,ezt tudja ő is.

Nagyon fáj,hogy már az első vitánál menekül,hiszen problémák mindig lesznek,mev kell oldani együtt.

Amúgy arról,meg hogy mit mondhattam konkrétan,nem tudom,csak az a biztos,hogy csúnyán nem beszéltem vele,tisztelem őt.

Fogta magát és hazament,nem tudtam marasztalni...

Nem ír,nem hív,semmi.

Ha én írok neki,nem érdekli.

Most mi lesz?

Hagyjam így lógva?

Mert azt írta pénteken,még átgondolja,mi lesz,nem tudja,hogy vége van vagy sem most.

Ezek szerint most nagyon mérges rám,de ha lenyugszik,ha hagyok neki időt,helyreállhat?

Szeretem őt,és nagyon hiányzik,minden olyan jó közöttünk,ezt alig hiszem el,hogy így történt...

27/N



2015. szept. 6. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

3 hónap után az első balhé után ilyen bizonytalan, ez nem jelent sok jót.

Min vesztetek össze pontosan és miket mondtál neki?

2015. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj, hagyj neki időt, aztán ha szakít, akkor nem is érdemel többet. Az, aki már az első összezörrenésnél úgy viselkedik, mint egy gyerek, az még nem nőlt fel!

Teljesen jól csinálod, hogy arra törekszel, hogy jó lenne megbeszélni, itt ő az, aki erre nem hajlandó, homokba dugja a fejét..stb.

Egyébként szerintem ez önzőségre is vall, mert az egója nem engedi, hogy rendezzétek a dolgot.


Mást nem tudsz tenni, mint vársz, de ha ilyen gyerekesen viselkedik, akkor ne várj tőle nagy csodát! Lehet, hogy te jobbat érdemelsz, mint ő!

2015. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Hagyd békén, és felejtsd el. Leírtad magad ez előtt az ember előtt. Előbb kellett volna gondolkodj, hogy mit mondasz, mit teszel.
2015. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon durván megsérthetted ha NEM AKARSZ EMLÉKEZNI arra, hogy mit mondtál.
2015. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Egyszer kiborul a bili,és ő máris menekülőre fogja.Ez sok mindent elárul a kapcsolatotokról.Szerintem alapból nem volt annyira stabil,ez meg csak rátett egy lapáttal.Kicsit hagyd,talán még kiderül,hogy nem ő a te embered.
2015. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Egy mocskos szájú nő normális férfinak nem kell.
2015. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Indokot tudna valaki mondani, hogy mire jó ez az örökös lepontozás?


Gyerekes viselkedés, ha neked, kedves lepontozó ez okoz örömet, biztosan ennyire sivár is lehet az életed, hogy másokba való belerúgástól leszel boldog!

Csak sajnálni tudlak!!

Attól, mert különbözik mások véleménye a tiedtől ez természetes, fogadd el, mert nem te vagy az Isten!

2015. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Mindig azoknak sír a szájuk a pontok miatt, akik csak azért 0-ra pontozzák a másikat, mert gyerek vagy férfi.


Röhögnöm kell rajtad!

2015. szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Valamit félreértettetek!Én NEM beszélek sosem mocskosul,trágàrul!Akit szeretek,vele meg főleg nem!!!Csak valami olyat hallott tőlem,amit az exe is mondott neki sokszor,de nem tudom mi volt az,de semmi csúnya meg trágár!
2015. szept. 6. 10:21
 10/12 anonim ***** válasza:

"nagyon csúnyán összevesztünk"


"az biztos,hogy csúnyán nem beszéltem vele,tisztelem őt"


Szerintem vitatkozni, vagy akár egy nagyon komoly konfliktust átélni a párunkkal lehet úgy, hogy az ember tiszteletet tanúsít a másik iránt, és nem bántja meg az érzéseit, de azt nekem őszintén szólva elég nehéz elképzelni, hogy úgy vesszek össze valakivel csúnyán, hogy közben egyikőnk sem beszél sem csúnyán, sem tiszteletlenül a másikkal.


Ha te reálisan ítélted meg akkor is, és ítéled meg így utólag visszagondolva is a saját viselkedésedet abban a helyzetben, és valóban nem beszéltél vele csúnyán és/vagy tiszteletlenül, ennek ellenére csúnya összeveszés, majd több napos mosolyszünet lett a következménye, úgy, hogy a párodban az is felmerül, hogy van-e közös jövőtök, akkor szerintem neked is azt a kérdést lenne érdemes feltenned magadnak, hogy érdemes-e együtt maradnotok, ha így áll a dolgokhoz (mert az nyilván te is tudod, hogy változni tudsz, de a másikat megváltoztatni soha), ha pedig esetleg nem reálisan ítélted meg, hogy te mivel és hogyan járultál hozzá ahhoz, hogy ne a vita szintjén állon meg a dolog, hanem "csúnya veszekedés" kerekedjen belőle, akkor nyilván még megpróbálni sem tudnék bármi tanácsot adni, mert tudhatom, hogy mi történt valójában, és így - a többi hozzászólóval együtt - csak abból tudok kiindulni, amit leírtál, feltételezve, hogy amennyire lehet, objektíven és elfogulatlanul írtad le a történteket.

2015. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!