Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmet nem tudom meggyőz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet nem tudom meggyőzni arról, hogy szeretem. Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
Jól érezzük magunkat, de mindig elmondja, hogy tudja hogy nem szeretem, nem vagyok belé szerelmes...

2015. szept. 6. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
És egyébként szerelmes vagy belé?
2015. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

ne legyél már pincsi kutya.

amit csinál a lány annak a neve irányított játszma.

minél többször veszítesz benne,vagyis kezded el bizonygatni hogy szereted,annál jobban csökken a vonzalmi értéked,mert a csaj azt veszi le belőle,hogy gombnyomásra pöccensz a hülyeségére,vagyis irányítható vagy egy papucs.

2015. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Mert azt várja, hogy majd bizonygatod neki és pincsizel. Nekem is volt ilyen nőm, komolyan hülyét csinált belőlem. Csak azt akarta hallani mennyire szeretem, de igazából baxott rá.
2015. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És ha a fiút nem lehet meggyőzni?
2015. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Azért mondja, mert úgy érzi. Szavakkal nem fogod meggyőzni soha. Ha tényleg szeretnéd, akkor azt érezné.
2015. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nemtom,ha tényleg szereted, akkor lehet azt várja h mondjad anélkül is, hogy efelől nyaggat.
2015. szept. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*De ha meg megőrjít, akkor hagyd ott, nem éri meg, h tönkre tegyen idegileg. Találsz te olyat, aki nem teszi ezt veled
2015. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam egymást követik az ugyanilyen nők, egy katasztrófa mindegyik. Menekülj!
2015. szept. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Idézd neki Micimackót a szeretetről:

- Malacka, azt nem mondják, azt ÉRZIK!"

2015. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!