Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kibontakozó szerelem elől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kibontakozó szerelem elől el lehet tudatosan zárkózni?

Figyelt kérdés
mert az ember az eszével nem akarja, de amúgy meg annyira szeretné
2015. szept. 8. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
legyél már férfi! csak qrd+ párszor és ennyi, nem kell belevinni érzelmeket. Ha a csaj meg nem tud lekattani rólad, vágd ki a csukott ablakon xDDD
2015. szept. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Néha ez nem ennyire egyszerű... Amikor tudod hogy rossz vége lehet.
2015. szept. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért kell tőle elzárkóznod?

Nálam is volt ilyen igaz bennem volt egy kicsi harag is, nekem az segített, hogy tudatosan távolságot tartottam. Elkerültem, direkt más útvonalon mentem, nem beszéltem vele, nem néztem meg mi van vele, nem válaszoltam.

2015. szept. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, úgy, hogy nem beszél és nam találkozik az illetővel.
2015. szept. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#1

Szerinted a Kérdező képes lenne érzelemmentes szexre azzal,aki miatt kiírta a kérdést?

Szerintem nem,különben nem írta volna ki a kérdést.


Amit tehetsz:nem találkozol vele,nem beszélsz vele,lehetőleg nem nézegeted a Facebook profilját unalmadban, minden rá emlékeztetőt kizársz az életedből,máshogy ez nem megy.

Közben elkezdesz ismerkedni, hátha összejön valami mással.

2015. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért nem akarod ezt a kibontakozó szerelmet?

Amúgy persze, lehet elkerülni a dolgot: kerülöd, és nem gerjeszted magadban a vágyat. Esetleg keresel mást.

2015. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a rossz a szerelemben? Olyan hü..ék az emberek. Éld már meg az érzelmeidet vaffakulo puttana!!!!44
2015. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pl. ha valamelyik fél házas...
2015. szept. 11. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!