Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiszerettem páromból, szörnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem páromból, szörnyen érzem magam, mit tegyek? Volt már más is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Lassan 6 éves kapcsolat. Én 27, Ő 30. Beszéltünk már róla, de semmi nem történt... Elvileg Ő szeret, de nem úgy viselkedik. Voltak problémáink, többnyire nekem nem tetszőek, és azon kaptam magamat, hogy már nem szeretem. Elmennék, de több okból nem tudok (hitel, szülők messze, vannak állataim). Nincs se házasság, se gyerek, se semmi ilyen, pedig Én szerettem volna, de ezt is elölte bennem... Már nem szeretnék vele semmit, csak boldog lenni, mással, mert Vele úgy érzem nem megy... :( jövő decemberre lejár a hitel, addig Vele kell laknom, utána tudok lépni. Eltudnék költözni most is, de az nagyon megterhelő lenne anyagilag. Volt már más is ilyen helyzetben?

2015. szept. 6. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit takar a nem úgy viselkedik?

Mondani bármit lehet,a tettek számítanak.

Mondjuk, ha nem érzed már jól magad vele,akkor mindegy is,amint tudsz lépni kell.

December nincs messze, addig bírd ki,illetve, ha tarthatatlan a helyzet,mondjuk bántalmaz vagy ilyesmi,akkor azonnal lépni kell.

Ezért kérdeztem.

2015. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elfelejti a neves napokat (mentségére kitalál valami kifogást), kevés közös programjaink vannak, elhanyagol... Ilyenekre gondolok.


Nem most December, hanem 2016. december... :(

2015. szept. 6. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezek talán nem áthidalhatatlan problémák, ha ilyen feledékeny, állítsa be a telefonját, kapjon értesítőt a fontosabb eseményekről.

Szervezz közös programokat vele,mond el neki a gondjaid,ha szeret változtatni fog.

Egy kapcsolatért meg kell dolgozni,de rossz szó ez ide,de helytálló.

Szex milyen vele?

Ígéreteit mennyire tartja be?


Elnézést, tényleg jövő december,az még odébb van.

2015. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt írtad nem akar gyereket, nem a hitel miatt!?

Alapjában azt mondanám, nem szabad egy olyan kapcsolatba ragadni, amiben nem érzed jól magad,de sajnos kényszerhelyzetben vagy, és a leírt gondok talán még orvosolhatók.

2015. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, én azért szerettem ki, mert semmit nem tett magáért, és ezt rossz volt látni. Egy idő után már nem sajnálatot éreztem, hanem egyszerűen kiszerettem belőle!

Például hiába próbáltam mindenhogy rávenni, hogy legalább akkor mosogasson el, ha én jövök (sokszor el is mosogattam helyette az egy hetes csetrest, hátha lesz motiváció); nem tette meg.

Vagy hogy rakjon picikét rendet, mert nem szeretem, amikor 3 hónappal a költözése után is a dobozokat kell néznem; nem tette meg.

Vagy hogy legalább a saját maga egészségéért tegyen valamit, sétáljon egy napi 10 (!) percet, és ne estére zabáljon be; nem tette meg, pedig kövér volt, és ezt az állapotot ő sem szerette.

Ez nagyon demotiváló volt így napról napra, főleg, hogy én rendben élek, és teszek az egészségemért, súlyomért is. Egy év sem kellett, és sanyi lett az egésznek. Szakítottam, és nem bántam meg, találtam egy motiváltabb fazont!

Nem kell szörnyen érezni magad, biztos neked is megvan az oka ennek a dolognak. De azért mérlegelj, ám ha úgy érzed, "megfojt" a viselkedésével, szakíts nyugodtan, és bűntudat nélkül.

2015. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van... Az én párom annyira lerombolta az érzelmi világomat, olyan szinten elvette az önbizalmamat, hogy nem hiszem hogy valaha ismét úgy fogom szeretni, ahogy régen... Tegnap is volt egy nagy vitánk, ahol majdnem szakítottam, märpedig nálam sok kell ehhez...
2015. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! Nálunk is UGYaN ILYEN gondok is vannak, kivéve a testmozgás. Az megvan, jobban mondva volt h a sport rovására ment rá pár közös programunk. Igaz mostanában kis angyal, megcsinál mindent amit mondok neki, vagy kérek, volt h este mikor hazaértem palacsintát sütött, de vajon ez is meddig fog így tartani? Most azért angyal, mert szóban és tettekben is szakítottam vele, de még együtt lakunk, és addig sajnos úgy tekinti hogy együtt vagyunk. Rossz ez így nagyon, és lelkileg is nagyon megvisel.
2015. szept. 7. 08:56
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves Progresszív. Rengetegszer átbeszéltük a dolgot, mostanában már nincs kedvem ezekről beszélgetni vele, csak simán feldühít, a viselkedése. Kiborulok, dühöngök és annyi. Feleslegesnek tartom megbeszélni vele, mert tudom nem fog változni, max ideig óráig, ha meg beszélünk egyik fülén be, a másikon ki, és azt mondja amit hallani szeretnék.
2015. szept. 7. 08:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Értem,nem akarlak én semmiről meggyőzni,te élsz vele,te ismered.

Feltettél gy kérdést,én pedig kiírtam ide a gondolataim.

Akkor ennyire "halott ügy" az egész?

Mit mondjak?

Sajnálom.

Akkor el kell döntened,vagy elköltözöl hamarosan és vállalod az ezzel járó nehézségeket,vagy kihúzod valahogy jövő decemberig.

2015. szept. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!