Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy egy 30as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy 30as pasi azért nem mer komoly kapcsolatba lépni, mert kicsi a pénisze, és sokat csalódott ezmiatt?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem! Ennyi éves korára legalább addig el kell jutnia egy férfinak hogy nem a po:cse mérete körül forog a világ!
2015. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2015. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Simán.

Ha tényleg kicsi, ráadásul kifogott olyan nőket, akkor bizony lehet belőle baj.

Ismerősömnek kb 7 centi a farka, 3 cm vastagsággal.

Na most lehet osztani az észt, de egy életet leélni csak ujjazással meg nyalással bizony nem leányálom.

Idővel hiányozni fog a répa.

2015. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet hát, van, akinek ez ennyire komoly problémát okoz.
2015. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
A csalódás miatt lehet. Hogy az épp mitől van, az csak egy extra.
2015. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nálam a csalódás okozta....nem a méret, azzal semmi bajom tök átlagos....bebasz a fejbe pár nyomot és kész is
2015. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az emberi lélek mindenfélére képes, bármilyen jó és rossz helyzetbe hozhatja a tulajt. :-(

Pszichodoki legyen a talpán, aki tud megoldást!

Az én molett vagyok, a férfiasságom átlagos alsó szintéj üti meg. Konkrétan leszólni egy sem szólta le, de olyan, aki nagy méretű miatt hagyott el, olyan volt. Egy pedig már a ölelkezős-csókolózós szakaszban lemeózta, majd finoman közölte, neki ez kevés lesz. Ennek ellenére jól elvoltunk az ágyban néhányszor, hiszen másképp is lehet örömet okozni. Máig jó barátok vagyunk! De az ágyban nem egymást kerestük.

Ellenben első nejemet egy hatalmas méretű pasitól csaptam le! Ez valódi, értékes pozitív élmény volt a lelkivilágomnak. Egy életre bebizonyosodott számomra, nem a méret, hanem a kisugárzás, a belbecsen van a hangsúly!

A nők első számú erogén zónája a lelkük, egojuk kényeztetése!

2015. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A párkapcsolati sikertelenséget bármire rá lehet fogni.
2015. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem átlagos méretem van, de volt már olyan csaj, aki ezt kevesellte... akkor sem esik jól, ha igaza van, és akkor sem, ha nem.
2015. szept. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!