Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 14 cm-es a péniszem hossza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 cm-es a péniszem hossza merev állapotban, ez mennyire zavarna benneteket ha a párotoknak ilyen kicsi lenne a szerszáma? Szakítanátok emiatt? Komoly nők írjanak.

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha szeretnek nem érdekli őket mekkora, és ez az átlagos
2015. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
A lányok többsége egyebet nem hajtogat csak azt hogy "legyen jó nagy". Pedig az se jó. Van akinek nagyobb a hüvely mérete másnak kisebb.Mindenesetre szerintem a tiéddel nincs semmi baj, legalább bemehet tövig s a lánynak akkor se fog fájni csak jól esni.
2015. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

A páromé 1 cm-el nagyobb, mint a tiéd és köszi, teljesen kielégítő a nemi életünk immáron lassan 10 éve! És hidd el, hogy az az 1 cm az égvilágon semmit nem jelent.

Egyáltalán nincs gond a méreteddel, a lényeg, hogy tudd használni és legyél figyelmes a partnereddel!:)

2015. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha olyan rövid lenne az agya, mint a tiéd, nem is kéne. Nem bírnám elviselni a sok fas.zsáságát.
2015. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Az én páromnak 13 cm-es, és teljesen jól kielégít. Neked se lesz gond, hidd el.
2015. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
A 14 centi egy teljesen jó átlagos pénisz. Ennyi bőven elég egy nőnek.
2015. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

szakítanék


23L

2015. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Az én páromnak is 13 cm, egyáltalán nem kicsi, hülye lennék szakítani vele.
2015. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Sőt azzal indítom a beszélgetést,neve helyett azt kérdezem meg,mekkora a farka,ha 20centi alatti ,a többi nem is érdekel.Komolyan...dehogy dobnám,férjhez mentem,és ki tud elégíteni vele bőven.
2015. okt. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Előttem szólókhoz csatlakozom ez egy tök átlagos méret. Egyébként meg hidd el nagyon keveset számít a méret, mindig a technikán van a hangsúly. Gondolj csak arra 1 ujj milyen örömet tud okozni egy nőnek, ha megfelelően használod. ;) Szóval a kérdésedre válaszolva én biztos nem szakítanék a méret miatt. Ha tudsz vele bánni nem lesz probléma, no para.
2021. júl. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!