Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha annyira szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha annyira szerelmes vagyok, hogy már fizikailag rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudok lenyugodni, erősen dobog a szívem, remeg a kezem, a lábam. (Nem tudja, hogy tetszik nekem.)22N
2015. szept. 11. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsit kösd le magad mással is, ennyire ne kattanj rá. Különben is én is már éreztem úgy hogy huuuu majd összejövünk és milyen jó lesz, aztán amikor összejöttünk átlagon aluli, egy alkalomnál nem is volt több.. akkor rájöttem nem szabad beleélni magam semmibe, elsőbb ismerkedjünk, alakuljon ki köztünk kapcsolat és majd kiderül, hogy annyira jó-e vagy azért mégse annyira jó. Ugyhogy ne lovald bele magad ennyire, elsőbb kezdjél el vele találkozni, ha meg ő nem is akar veled akkor meg tényleg kár az egészért, akkor szépen nyugodjál le és majd lesz másik fiú aki majd megtetszik és viszonozza is az érzelmeidet.
2015. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Élvezd ki ezt az érzést és ezt az időszakot, mert nem mindig van ilyen :)


Ha van a kapcsolatnak realitása, akkor próbálj meg finom jelzést adni, hogy észrevegye, hogy létezel.

Ha nincs realitása és vélhetően plátói az egész és az is marad, akkor meg ne ezt tápláld magadban, hanem foglalkozz olyannal, olyanokkal, akik érdeklődnek irántad és ne vesztegesd az idődet ilyennel.

2015. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez inkább plátói, egyetemen csoporttársam, de 2 év alatt egyszer sem beszéltünk.
2015. szept. 11. 15:22
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor hogy lehetsz szerelmes? ha nincs kommonikáció?
2015. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szexuális vonzalomról, szimpátiáról beszélhetünk esetleg, szerelemről nevetséges lenne. Mondjuk... menj oda hozzá beszélgetni?
2015. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pedig szerelem.
2015. szept. 11. 16:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem igazan erdeklem ot, a testbeszede alapjan, csak jo lenne mar tullepni rajta.
2015. szept. 11. 16:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Gondolom mikor néha rád pillant még el is fordítod a fejed, véletlenül se vegye észre. :)

Jó hát figyelj, így sehogy nem lesz semmi sem + elfelejteni sem lesz könnyebb. Egy szimpla nem-től legalább hamarabb kiábrándulnál.

2015. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A másik ember kikerülése ilyen esetben működik.
2015. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben vedd észre, hogy ezt az érzést, szenvedést te csinálod saját magadnak azzal, hogy folyamatosan ezen jár az eszed. Hagyd abba! Ennyire egyszerű.

Én is voltam így. Nem ettem, lefogytam, szinte depressziós voltam már a szerelemtől való szenvedéstől. Plátói volt, esélytelen. És én is ezt tettem. Megbeszéltem magammal, hogy ez nem az én pályám.

Hidd el, bejön! Nem egyik napról a másikra, de sikerülni fog!

2015. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!