Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha el lehet hódítani vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el lehet hódítani vagy szeretni egy pasit vagy csajt a párjától akkor az nem szerette. Ha igazán szereti, nem szeret bele másba, sőt, nem is érdekli más pasi/csaj? Igaz? 21l

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 16:07
 1/8 aperitif ***** válasza:
Vagy igaz, vagy nem. Fiatalon még biztos így van, később már azért ennél bonyolultabb szokott lenni.
2015. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaz.
2015. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Adott esetben gyerekszerelemről van szó. Örökkön-örökké, aztán valami megváltozik...
2015. szept. 13. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szerette de szerintem aki szeret valakit nem megy máshoz! Velem is történt ilyen a párom meg csalt de könyörögöt hogy vegyem vissza..vissza vettem és most eddig úgy néz ki hogy jó minden...de aki egyszer meg csal az többször is meg fogja tenni
2015. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Többnyire igen, ha szereti nem csalja meg, ha szereti akkor ő kell neki ennyi slussz passz.


Kivételt képez ha már csak barátként szereti de az meg már nem az igazi.

2015. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy első írja, de valójában nem az emberek életkorától függ ez, hanem a kapcsolat hosszától. Az első 2-3 évben dúl a szerelem, szerintem szerelmes embert nem lehet elhódítani, akkor nem volt szerelmes. Ha elmúlt a szerelem, de marad a szeretet, vonzódás, és kialakul az erős kötődés, akkor ott nehezen, de időnként előfordulhat ilyesmi, de inkább csak rövid kapcsolat erejéig, gyorsan "hazatalál" az illető.
2015. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem igaz. pont ez a lényeg, hogy bár sok emberbe lehetsz szerelmes, nem csak egy nagy ő létezik, sokan lehetnek jobbak nála, mégsem keresed, ha már találtál egy ilyet. minek keresnéd?
2015. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy amíg a szerelem érzése tart, addig az ember fia/lánya gyakorlatilag észre sem veszi a körülötte lévő ellenkező neműeket. A szerelem idején az ember monogám... De csak addig. A szerelem azonban egy idő után átalában elmúlik, átalakul valami mássá. Ez a más lehet erős kötődés szeretettel megspékelve, lehet igaz baráti kapcsolat, lehet sok-sok minden. Ha emellett megmarad a jól működő szexuális élet is, akkor minden szép és jó, csábító legyen a talpán, aki ebbe bele tud zavarni. Azonban az emberek tökéletlenek... így az évek, és a rózsaszín köd múlásával az ember sajnos ellustul, elslamposodik, hozzászokik ahhoz, hogy az a másik mindig ott van mellette, és neki nem kell érte tennie semmit.

Én úgy gondolom, hogy bármekkora szerelemnek indul is egy kapcsolat, ha nem tesznek érte mindketten tudatosan, hogy az a kapcsolat folyamatosan jól működjön, akkor az nem is fog jól működni. Akkor pedig igenis beléphet az a bizonyos harmadik, bármelyik oldalon. És bár dönthet az ember úgy, hogy nem vág bele az újba, kitarthat a régi mellett, de nem azért nem vág bele, mert nem akarja, hanem azért, mert úgy dönt. De önmagában ettől még nem lesz boldogabb a jelenlegi párkapcsolata...

A kérdésre válaszolva: amíg szerelem van, nem lehet elhódítni valakit a szerelme mellől. Utána elvben igen, de a gyakorlati megvalósulása a dolognak mindig az adott személy döntésétől függ.

2015. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!