Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit gondol rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol rólam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 3-4 napja jöttem össze, egy évvel idősebb nálam. Ő a suli legjobb sráca, szerintem minden második lány szerelmes belé...

Kicsit aggódom, hogy mi lesz a vége ennek a dolognak. Nagyon aranyos velem, mikor meglát az udvaron odajön hozzám, szoktunk beszélgetni, csókról is volt szó (de mondtam neki, hogy később, tökre megértette), minden nagyon tökéletesnek tűnik, csak egy dolog nyugtalanít:

Kb egy éve jött össze a legjobb barátnőmmel és a fiú, minden különösebb ok nélkül elhagyta őt, egy hónap után. Szegény lány még mindig utána vágyakozik, de a srácot nem érdekli. Eléggé megbántotta a barátnőmet (de én akkor is összejöttem vele, mert engem nem bánt, úgy tűnik imád: de meddig?), attól félek hogy engem is dobni fog, minden ok nélkül, mikor majd rám un, vagy bármit csinálok ami neki nem tetszik.

Azt még hozzá kell tennem, hogy velem most sokkal jobban bánik, mint a barátnőmmel, mikor együtt voltak (másoknak is szépeket mond rólam), de akkor is félek egy kicsit a csalódástól. Nagyon szerelmes vagyok belé, és félek, hogy én csak egy lány vagyok neki a sok közül és ha majd rám un,akkor keres egy másikat. Szerintetek, mit gondol rólam, így az elmondottak alapján? Csak valami játékszer vagyok neki? Vagy tényleg fontosnak tart?



2015. máj. 8. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak ő tudja. Én a helyedben egy darabig nem tennék semmit kifejezetten az ő kedvéért, hagynám, hogy udvaroljon és meggyőzzön. Ha úgy gondolja, mást könnyebben megszerez és ott hagy, akkor nem te kellettél neki. A csókot is halogatnám amíg biztos nem vagyok benne mit is akar.
2015. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!