Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit választanál, érdekházasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál, érdekházasság vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Külföldön élek a barátommal évek óta, akivel nem a legjobb a kapcsolatom. De itt van egy gyönyörű lakásunk, munkánk, mindenünk. Csak sajna nagyon egy hullámhosszon vagyok valakivel évek óta, aki messze van tőlem.

És szeretnék miatta Magyarországra menni, de sajna nem lenne hol laknom, sem munkám, meg semmi, most pedig még éleződik a politikai helyzet is. Egyre jobban félek, mi lesz, nem tudom, mihez kezdjek.

A barátom meg esküvőt szeretne


2015. szept. 13. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán azzal az emberrel is kellene beszélgetned, akivel együtt élsz, nem csak a távoli már tökéletessel. Távolról bárki lehet vonzó egyéniség. A helyedben felmérném a jelenlegi kapcsolatom és mérlegelném, érdemes-e a kapcsolatban maradni érzelmi okokból vagy sem. Ha nem, akkor a saját lábamra állnék és egyedül lennék, amíg le nem zárom a korábbi kapcsolatom.
2015. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A barátom sajna tett ellenem korábban épp eleget, lelki terror, fizikai terror, most picit javult, beszélni nem nagyon lehet vele
2015. szept. 13. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan az is az ő felelőssége, hogy a gyönyörű házban, munkában, mindenben benne maradtál. Vedd a kezedbe a saját sorsod,mert más nem fogja. Ne ugorj bele egy új kapcsolatba, mert sanszosan ugyanez lesz a vége. Tegyél a kapcsolatfüggőséged ellen.
2015. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolatfüggő, ez az első kapcsolatom, pedig elmúltam már 20. Az a srác, akiről szó van, régi barátom.
2015. szept. 13. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, ez esetben nem fog neked gondot okozni kilépni ebből a rossz kapcsolatból.
2015. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!