Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenről beszél csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenről beszél csak a házasságról nem. Felhozzam neki én?

Figyelt kérdés
A párom nagyon komolyan tervezi velem a jövőt (úgy látom). Neki már volt egy házassága, ami tönkre ment és most mindenki szerint megvan újulva mióta velem van és nagyon boldog. Én is ezt elmondhatom magamról, mert az életemet is eltudom vele képzelni. A minap tervezgetett, h mi hogy lesz a házban ha egyszer neki fogunk az építkezésnek és h ő közös gyereket akkor szeretne, ha már a ház állni fog. Viszont házasságról nem beszél, nekem viszont van egy elméletem, miszerint addig nem csinálok senkivel sem közös kasszát, míg össze nem köti velem az életét. Nekem nagyon fontos a házasság és mindig is arról álmodoztam, h nekem is lesz egy kisebb lagzim a szeretteimmel és nem tartom fair dolognak, h mivel már neki volt egy lagzija, ezért neki nem fontos már ez a téma... 1x már mondtam neki, h én életem végéig nem akarok senkivel sem élettársi viszonyba lenni, utána szeretnék esküvőt, de nem emlékezetem szerint nem nagyon hatotta meg. Azért tisztázzam vele ezt a dolgot a félreértés elkerülése érdekében?
2015. szept. 15. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tisztazd.
2015. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel neked fontos, igen, neked kell tisztázni.

Én is voltam már házas, és több hátrányát tapasztaltam, mint előnyét, ezért egyáltalán nem tartom fontosnak a papírt. Sokkal többre értékelnék egy jó élettársi viszonyt, mint egy házasságot. De ha a páromnak fontos lenne, akkor a kedvéért belemennék (pont azért, mert számomra NINCS jelentősége a papírnak).

2015. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2.: Ez nagyon szép gesztus :) Tetszik a hozzáállásod. Megértjük egymást, tudunk beszélgetni ezért nem látom akadályát, h pont ezt ne tudnánk megbeszélni és kompromisszumot kötni. Természetesen ezek még későbbi tervek (10 éven belüliek), ezért van időnk

2015. szept. 15. 14:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tisztázd vele.
2015. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ezt mindenképp tisztázni kell.
2015. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tisztázd. Szerencsés eset, ha nem valami hetedhét országra szóló lagzit akarsz, hanem valami kisebbet. Aki másodszor fut neki a házasságnak, általában a másodikból nem szeret akkora felfordulást csinálni. Így könnyen megtalálhatjátok a közös nevezőt.
2015. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tessék tisztázni! Ha mások az elképzeléseid, mint neki és nem tudtok dűlőre jutni, ne raboljátok egymás idejét. Ha viszont szeret, akkor nem akadékoskodik és elvesz.
2015. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha neki sem az 1.lagzija lenne akkor sem akarnék valami csilli-villi hatalmas lagzit, akkor is egy kis egyszerűt de nagyszerűt :)
2015. szept. 15. 14:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Tisztázd vele, de ne rohand le, mivel a jelek alapján ő NEM akar házasodni. Elég volt neki egyszer megégetnie magát.

Ha nagyon szeret, akkor talán meggondolja majd.

2015. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!