Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit javasoltok, hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, hogy mondjam el neki h szeretem?

Figyelt kérdés

Első párkapcsolatom, szóval kicsit bizonytalan vagyok...már eléggé"összemelegedtünk", igy van nála esely

Ma este egyébként filmezünk, közben próbáljam átölelni, v megfogni a kezét, v inkább ezután hívjam el sétálni, és ott tudassam vele h szeretem?

V más 5let?

20f-20n


2015. szept. 15. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ennek olyan nagy feneket keríteni, ugyan mindegy, hogy fogod-e a kezét vagy átöleled, filmeztek-e vagy sétáltok, a lényeg az, hogy őszinte legyen, és értékelni fogja. :)
2015. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne tervezd el! Úgyis máshogy történik végül :)
2015. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, mint lett?
2015. nov. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos... Elszúrtam... szokás szerint xd

Filmeztünk, egymás mellett feküdtünk, aztán a film végén, felé fordultam, és elmondtam neki amit érzek... A lélegzete elállt, szóhoz sem jutott, mikor bevallottam mennyire szeretem... Nem válaszolt azonnal, kiment, kiszellőztetni a fejét, pár perc mulva visszajött, és azzal állt elő, hogy számára ez az egész hirtelen jött. Attól féltem, hogy a barátságunk rámegy, ha visszautasít, de épp ellenkezőleg... Nagyon jó "barátok" vagyunk még mindig. Azóta próbáltam 1000 módot, amivel igyekeztem magamat közelebb engedni hozzá, de folyton egy falnak ütköztem. Nem szereti, ha nagyon nyomulnak felé az pasik, arra rájöttem, mert így ejtett már pofára pár fickót is... És én tartottam is magam ahhoz, hogy nem siettetem a dolgot. Szóval... Már nem tudom.A helyzet még mindig az, hogy én szeretem, de ő nem. vagyis... igazából nem tudom mit érzek. De ezt már magamban kell elrendeznem.

Na ez történt ...

2015. nov. 28. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó, sajnálom... De legalább megpróbáltad, ez férfias! :)
2015. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!