Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Nagyon nagyon szeretem. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Tavaj nyáron összejöttem egy férfivel,szeretői kapcsolat alakult ki. Én 16 ő 31. Ő elkezdett fogdosni illetve közeledett, én nem álltam ellent.

Egy idő után megváltozott. Fél éve csak vitatkozunk, én próbálok kedves lenni, ő meg keresztbe tesz. Egyszerűen teljesen tönkre tesz és már nem bírom, egész nap sírok, úgy érzem semmit nem ér nélküle az életem. Néha képes vagyok teljesen megalázkodni, tudom hogy rossz, de már egyszerűen nem bírom tartani a sírást stb. Mit tegyek hogy elfelejtsem?! Nem bírok nélküle egy hete sem, ha nem látom képes vagyok a környékén kószálni csak hogy láthassam.. Minden percben ő jut az eszembe, ő az első.


2010. márc. 30. 22:14
 1/4 A kérdező kommentje:
*hetet. (elnézést a helyesírásért, de már szinte nem látok a könnyektől)
2010. márc. 30. 22:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj megérdemled hogy szenvedj, legközelebb majd meggondolod hogy szinte apádkorú emberrel gyere össze és ráadásul olyan gerinctelenül miközben van családja (gondolom van mert különben miért csak szerető lettél volna?)...
2010. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vágjunk a közepébe..a barátod egy pedofil. Azt ne hidd, hogy egy 31 éves férfi komolyabban fog egy 16 éves lánykával foglalkozni. Sajnos csak arra kellettél, kellesz neki, ne álltasd magad, felejtsd el és keress egy korban hozzád illőt.
2010. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16 éves vagy !!!! Ébredj már fel!!!

Hozzád képest egy vén pöccsel szeretnél lógni ?

Hozzád hasonló korúakkal keresd a kapcsolatot !!

Tipikus TINI gondolkodás "nemszeretmileszvelem" mi lenne, semmi, lesz még egy csomó fiú akivel amikor megszakad a kapcsolatod ilyen "ittavilágvégeérzés" tör rád.

DE EZ TERMÉSZETES !!!

A tini szerelem egy folyamat kezdete.

Majd telik-múlik az idő, érett nővé válsz és egyszer csak tényleg szerelmes leszel...

De ne szaladjunk ennyire előre..:-))

2010. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!