Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy férfi hatására ennyire képes változtatni a külsején egy nő?

Figyelt kérdés

Huszon évesekről van szó. A lány gyönyörű, de amióta párkapcsolatban él, azóta, szerintem nem túl előnyösen változott a külseje. A barna haját feketére festette, mostanában meg szolizni jár, pedig olyan szép és puha tapintású fehér bőre volt. Egy kicsit az öltözködése is változott, régebben elegánsabb, visszafogottabb volt, most már egyre többet vesz fel rózsaszínt.

Mindez a fiúja miatt lehet, vagy ennyit változna egy ember egy év alatt?



2015. aug. 31. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy eleve benne volt ez a vonal, csak most adódott egy olyan ember az életébe, aki mellett ki meri próbálni ezt az énjét.
2015. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a fiúja miatt?


Egyébként azt tudom elképzelni, hogy borzasztóan, tíz körömmel ragaszkodik a sráchoz, nem akarja elveszíteni, mindent megtesz, hogy megtartsa, többek között önmagáról is lemond, és olyan lesz, amit a barátja akar.

2015. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából sok múlik azon, hogy az illető jól érzi-e magát ebben a számodra új énjével. Én is átestem (nem konkrétan ilyen, de) hasonló nagy volumenű változáson, bár nem konkrét pasi miatt, és az új énem az igazi énem, amit sokáig nem mertem felvállalni, mert tartottam attól, mit szólnak hozzá, bár mindig is bennem volt, nekem az kellett, hogy ne érdekeljen többé, mit szólnak mások, és számomra ehhez a lökést egy új iskola adta meg, ahol senki nem ismert, így tiszta lappal indultam. Nálam is voltak, akik nagyon meglepődtek, de nem érdekel, mert így érzem magam jobban.
2015. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is változtattam a külsőmön, mióta kapcsolatban élek. a családom pl azt mondja, hogy nem előnyömre változtam.

igazából én akartam ezt, de nem mertem megtenni soha. ugye előre tudtam, hogy mit fognak szólni mások. a barátom viszont támogatott, mondta hogy ne érdekeljen hogy majd beszólnak, nehogy már úgy nézzek ki, ahogy ők akarják, és ezért meg mertem lépni. befestettem a hajam, piercinget csináltattam, és most sokkal jobban érzem magam így. én csak olyan változtatást vállaltam be, amit én akartam, nekem tetszett. semmi olyat nem csináltam, ami csak a barátom kedvéért lett volna. de persze vannak akiknek az a legfontosabb hogy a barátjuknak tetszenek. ha ismered a lányt, te jobban meg tudod állapítani, hogy mennyire befolyásolható.

2015. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Mert kiskoruk óta azt mondják a lányoknak, hogy kell és illő viselkedni és kinézni, mert ha nem, akkor nem lesz férjünk és nem fognak szeretni a fiúk, mert az életben nyilván ez az egyetlen elfogadható életcél, ha nő vagy. Csodálkozol, hogy egy ekkora, kicsi kortól felépített szociális nyomás után rengeteg nőnek a férfiak véleménye határozza meg az önbecsülését?

Aztán felnőtt korodban meg kapod a magazinokból meg a tévéből a sok sz-rt, hogy

"A férfiak nem szeretik a testszőrt." "A férfiak szerint a hosszú haj nőies, a rövid nem jó" "A férfiak szeretik, ha van mit fogni egy nőn, de a hasad így legyen lapos 5 nap alatt" "A férfiak nem foglalkoznak salátazabálókkal, szeretik, ha egy nő szeret jókat enni, de csak ha karcsú is és nem látszik rajta, hogy sokat eszik" "Férfiak megmondják, melyik divattrendeket nem szeretik/szeretik"

Komolyan....? Senkit. nem. érdekel. A pasik foglalkozzanak azzal, hogy ne úgy nézzenek ki és viselkedjenek, mint aki ey gorilla seggéből rángattak ki, én majd el döntöm, hogy vagyok jó.

2015. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is probalok valtozni a baratom add loketet sokszo,ami elbujt az valahol kiaar torni
2015. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!