Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme van? Szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van? Szerelmet vallani, ha? 22n

Figyelt kérdés

Ha valakinek kapcsolata van és úgysem lép semmi konkrétat, minek bevallani az egészet?

Miért nem tartja magában?

Miért mondja el?


2015. szept. 16. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Még mindig nem untad meg ennek a pasasnak a töketlenkedését? Vicc :) Már hónapok óta kérdezgetsz itt ebben. Hagyd a csudába, eleve minek olyan emberen kattogni, akinek párkapcsolata van?
2015. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van!


De egyébként én se értem mi értelme van!!!

2015. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
# 1 Mit untam meg? Szerintem sokat lógsz itt, túl sokat. nem kötelező válaszolni.
2015. szept. 16. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod,hogy kapcsolata van és úgysem lép semmi konkrétat,akkor miért vagy ráakadva? Vagy neked igy is jo és kell? Ha igen akkor meg örülj a vallomásának.
2015. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogyne érdekelne. Nem a szomszédnak mondta, hogy ne érdekeljen... Akkor le se bagóznám.
2015. szept. 16. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tegyük fel, szakít a mostani párjával Miattad. Nem agyalnál e azon, hogy ugyanígy veled is szakítana egy másik lány miatt, aki hasonlóan hozzád érez/viselkedik iránta?

2015. szept. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!