Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Melyiket választnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyiket választnátok? Egy átlagos belsőjű, de szép, csinos, aranyos lányt, vagy egy közepesen szépet, akin van 5-6 kg, de belsőleg nagyon egyedi és eredeti személyiség?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 12:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem relatív, úgy értem, hogy számodra, mint kommentelő számára szép, meg érdekes. szóval az egyik külsőleg a zsánered,de belsőleg nem annyira, a másik belsőleg, de azért külsőleg is viszonylag megfelelő.
2015. szept. 17. 13:04
 12/17 anonim ***** válasza:

nekem az ilyen "egyedi akarok lenni" felfogású csajok nem jönnek be, mert nagy részük csak "ki akar tűnni a tömegből", de közben ugyanúgy egy tömeg része, annak a tömegé amelyik minden áron ki akar tűnni a "nagy egyediségével"...

Nincs 2 egyforma lány, de ha valaki nagyon más akar lenni mint a többi az nem jön be, eddig csak negatív tapasztalatom volt ilyen téren...mert más amikor valaki normális és nem követi a pláza p1cs4kat és más amikor feltűnősködni akar a "nagy egyediségével"...

inkább az átlagos csajt akkor...

2015. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amelyik megfog. Nem érdekel a testsúly. Csak ti nők vagytok ezen annyira fennakadva. Pár kiló szerintetek számít? Dehogy.
2015. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezek szerint akin van 6kg (még mindig nem tudjuk micsoda), az már nem is lehet csinos?
2015. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt, aki tetszik nekem szőröstől-bőröstől. :) Ugyanis ami tetszik, az a szép.
2015. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Az elsőt. Ő egy aranyos lány, aki tetszik is, és nincs vele semmi gáz. Főnyeremény.

Ami a közepesen szépet illeti, kifutok a világból azoktól a libáktól, aki egyedinek ér eredetinek képzelik magukat. Általában ostoba, önmaguktól elszállt tömegtermékek, vagy feltűnési mániás idióták. Aki meg tényleg egyedi, az néha kapásból abszolút nem normális. Ráadásul még husi is. Hát kösz nem.


25F

2015. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem a plussz 10kgos testalkat jön be a legjobban. Egyértelmű hogy a második.
2021. aug. 12. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!