Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban, de egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban, de egyedül?

Figyelt kérdés

Én egy 22 éves lány vagyok, a barátom 23 éves és 2 éve vagyunk együtt. Ő még nem akar tervezni, sőt kifejezetten meg is haragszik rám, ha 2-3 hónappal előrébb gondolkodom, 2-3 évre meg nem is akar beszélni! Nem érdekel, ha később van megvalósítva, csak nagyjából belövöm az időpontot és jó álmodozni. Nem kell nagy dolgokra gondolni, alapvető gondolatok (már ha megtehetjük): diploma, nyaralás, kirándulások, összeköltözés stb... Nyáron összeakartam vele költözni, de elmondása szerint Ő még nem készült fel erre. Jelenleg egy albérletben vagyunk, de csak azért, mert egy egyetemre járunk és ha már úgy is kell egy albérlet, akkor velem együtt legyen (ez elég nagy bunkóság volt tőle szerintem), de egyébként még nem akar összeköltözést. Nekem vannak terveim azért és elő is készítem őket. Ő nem partner ebben. Nem akar se tanulni (én szerzem a tanulnivalót és én segítek neki), se kirándulni (kocka és lusta), se sétálni, se dolgozni (diákmelóra is néha néha csak miattam ment el). Nyáron megakarja szerezni a jogsit az apja pénzén. Utána meg menni akar levelezőre és bulizni, mert a szülei úgy is addig támogatják, amíg ki nem járja az iskolát. Plusz állandóan rohan haza, mert otthon semmit sem kell csinálnia, ki van szolgálva és bármi probléma van, szőnyeg alá söprik, struccpolitika... múltkor nekiment sörösüveggel az elmebeteg testvére (a barátom fogta le a kezét) és az anyukája azt mondta, hogy a barátom és én túlreagáljuk a dolgot. Késeléssel fenyegetőzik, máskor meg nekiment a barátomnak... a szülei meg védik! Nincsen felelősség. A testvére is lassan 30 éves lesz, ott él az élettársa és a szüleinek egy fillért sem adnak bele a rezsibe és semmibe sem! Az egész családtól csak támadásokat kapok, mondván nem kell a barátomat unszolni, majd kijárja a sulit, amikor akarja, nem kell dolgoznom sem küldenem, mert ők pénzelik és csináljak meg mindent helyette, a barátom meg ezt természetesnek veszi tőlem és ha megszólom érte, hogy azért magától is vehetne levegőt néha, akkor veszekedés van! Egyszer nagyon mérges lettem és elmondtam az anyjának, hogy azért szigorúbban kellene fogni a fiukat, mert egyszer meg is ütött, máskor meg nekilökött a falnak és ez már undorító dolog. Az anyukája szerint csak hisztizek és ne szóljak ezért a fiára! Azért is nem akar onnan elköltözni, mert a szülői házban csak gépezik, nem dolgoztatják és kényelmesen el van, szóval ezért is nem tervez, mert az felelősséggel járna, ha lépni kellene, meg kellene mozdulnia és kicsit önállósulnia...

Ilyenkor mit lehet csinálni?



2015. jan. 10. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyni és keresni egy férfit nem pedig egy ilyen gyökérrel elverni az idődet... 24/F
2015. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy kérdésem van: Minek vagy még vele?!
2015. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szólók is mondták, szerintem szakíts vele és keress valaki mást, mert ezzel szerintem a saját életedet teszed tönkre.
2015. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez az egész kapcsolat egy kalap sz**ar úgy ahogy van.

Már csak a közös albérlet tart össze.

2015. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazán vonzó barátod van, sok boldog évet kívánok nektek együtt.
2015. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szülők nem az életre nevelik a kölköt. :O Hát hagyd ott, szerinted 23 évesen meg tudod változtatni ha ő nem akar? Nevetséges, keress értelmes embert magadnak!
2015. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom már nem értem ezt a világot és benne az embereket.

Tényleg miért vagy még vele? Mit szeretsz benne?

Én hasonló felfogású ember vagyok mint a kérdező és így akarnék dolgokat mint ő, de egy lány sem értékeli ezeket bennem.

Pont ezek ellenkezője jó az ismerkedésben, de a párkapcsolatban már ilyen legyen? Ezt nem értem.

Szakíts vele, mert ebbe te fogsz hamarabb beleőrülni mint ő.

Neki ez tök, jó mert bármit csinálhat és mégis ott van a punci közelben.

Kicsit nyisd már fel a szemét, hogy nem úgy mennek a dolgok ahogyan ő gondolja.

Ilyeneknek jutnak a rendes lányok. Kösz szépen élet. :)

2015. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy érzem, hogy kapcsolatfüggő vagyok, mert nem bírok elszakadni tőle...
2015. jan. 10. 18:57
 9/10 A kérdező kommentje:
Pluszba amikor szingli voltam, akkor nagy nőcsábász pasik szemeltek ki, normális meg alig-alig akadt. Viszont nekem is van egy ízlésem, kicsit válogatós vagyok. Én modellkedtem, fotózásokra járta, emellett mentem lovakat takarítani, állatokat mentettem és a mai napig is ezt teszem, plusz tanulok és dolgozom. Már csak osztódni kellene megtanulnom :D Viszont a normális pasik valahogy mindig elkerültek engem és ez a dolog a barátommal ilyen "illik már 19 évesen már hapsinak lennie egy lánynak" dolognak indult, de aztán én beleszerettem, ő meg maradt ilyen rideg és befásult stílusban. Sok barátom, ismerősöm van, viszont ezt a dolgot egyik barátom sem pótolhatja (ez lehet nagyon csúnya volt tőlem, de én így érzem). Valahogy nekem kell egy társ, akivel együtt lehetek. Csak sajnos rosszat fogtam ki...
2015. jan. 10. 19:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor épp itt az ideje a váltásnak.
2015. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!