Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Barátnőm volt csoporttársam volt egyetem alatt. Mire végzősök lettünk összekerültünk, először csak szex volt köztünk.. A három év alatt jóba voltunk haverok voltunk így ő is sokat tud rólam és én is róla, talán túl sokat is :/ Van egy két emberke akivel tudom h volt együtt, de akkor nem zavart, igaz ő is tud olyan lányt akivel én voltam. Valahogy még is feljönnek ezek a dolgok bennem időről időre. El lehet ezt felejteni? Akivel volt két emberrel nem is voltam rosszba haverjaim voltak, mára alig beszélek velük. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2015. szept. 20. 13:31
 1/1 anonim válasza:
Ja. Ennyi?
2015. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!