Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem, hogy tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy tovább léptem? L/23

Figyelt kérdés
1 hónapja 4 év járás után szakítottam a barátommal. Ő csak úgy akart velem összeköltözni ha az anyja is velünk lakik, de én így nem akartam. Nagyon szeretem és tudom, hogy ő is engem, de ebben a dolgokban nem tudtunk közös döntést hozni, így pedig nem akarom még több évem rá pazarolni. Van egy fiú akinek már régóta tetszem és ő is nekem, pénteken össze is jöttünk. De most nem tudom, hogy jól tettem e hiszen az exem szeretem még, de abba bízok hátha elfelejtem az új barátom mellett.

2015. szept. 20. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem rosszul tetted. Jobb lett volna addig egyedül lenned, míg nem felejted el. Így csak átvered szegényt...
2015. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:

igen jól

de

nem csak a muterja miatt

2015. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nehéz ezt megitélni. megértem hogy nem akarsz az anyóssal élni. anno ez nálunk is felmerült, de nagyon rövid vita volt róla, mert sikerült megértetni, hogy ez nem fog menni. így nem lett ez. arra gondolok, hogy miért nem tudtál érvelni ellene.... ennek oka van... tudja, hogy emiatt hagytad el?
2015. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez szemét dolog az új pasiddal. Nem értem, minek kell összejönni valakivel, ha nem szereted. Még nagyobb szemétség, ha ráadásul mást szeretsz. Én csak simán nem tudtam jó ideje senkibe beleszeretni, tudtam volna vagy tucat pasival összejönni az elmúlt egy évben, és mégsem tettem meg, mert szemétségnek éreztem volna. Szóval gratulálok.

Az anyukás dolog meg attól függ, hogy anyukája egyedül él-e, beteg-e... ha beteg meg öreg és magányos, esetleg gyászol is éppen, akkor én bevállalnám, mert én sem akarnám ilyen helyzetben egyedül hagyni az édesanyámat. Viszont ha amúgy jól van és anyagi helyzettel sincs gondjuk, akkor én is kiakadnék rajta, akárcsak te.

2015. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 opened paradise ***** válasza:
74%
Anyuci pici fia,vagy övé a lakás,esetleg ápolnia kellett?
2015. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szereted a lóf**aszt! Ha szeretted volna nem jössz össze a másik sráccal.

Egyébként hagyd ott.

2015. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Anyuci pici fia. Egy munkahelyen dolgoznak, együtt mennek mindenhová stb. Tudja, hogy e miatt lett vége. Azért jöttem össze mással, mert az első szerelmem is úgy felejtettem el, hogy beleszerettem a másikba. Csak akkor nem jöttem ilyen hamar össze a másikkal, majdnem egy évet egyedül voltam.
2015. szept. 20. 17:27
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Hat ha ilyen gyorsan masik farokba ultel at akkor nem lehet olyan nagy a szerelem.
2015. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 opened paradise ***** válasza:
100%

Akkor igen.


Mindenesetre ez szemétség ezzela sráccal szemben. Joga lenne tudni.

2015. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Hagyjuk a süketelést!

Elhiszem, hogy elötte is igy oldodottad meg a felejtést.

Elhiszem hogy a mostani exed anyuci pici fia.

Dehogy a szakitásba ez is belejátszott:

"... Van egy fiú akinek már régóta tetszem és ő is nekem,..."

2015. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!