Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jót tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jót tettem?

Figyelt kérdés

igaz picit régebbi esemńy ez. Februári. Valentin napkor vettem a páromnak ajándékot. ilyen kis apróságot. 3 éve vagyunk együtt. este együtt is voltunk akkor terveztem odaadni. párom úgy tett mindha nem is lenne Valentin nap. semmit se kaptam tőle így aztán én se dtam neki oda. szerintetek oda kelett volna adnom? ( eddig minden éven vettünk egymásnap kis apróságot). Nemakartam őt se meg magamat se kellemetlen helyzetbe hozni mivel láttam hogy ő semmivel se készült


25/N


2015. júl. 15. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Így szoktam tenni én is hasonló helyzetekben. 35F
2015. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek át. Egyrészt el mondja, miért nem gondolt rád. Másrészt látszik rajtad hogy bánt a dolog. Véleményem szerint, oda adhattad volna neki. Nem azért adunk hogy el várjuk hogy adjanak, tudom jól eset volna. De márt csak azért is oda adtam volna, hogy lásd én gondoltam rád te meg nem.
2015. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Február óta ezen rágódsz??

És még vannak emberek akik azt akarják, hogy nők is indulhassanak az olimpián! Ezt meg kéne nekik mutatni.

2015. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem ezen rágódok Februártól :) csak most úgy az eszembe jutott
2015. júl. 15. 18:18
 5/6 A kérdező kommentje:

vagy pl. régen mindig olyan aranyosan becsomagolta a karácsonyi ajándékomat is ( ő saját kezűleg azt értékeltem a legjobban). Utolsó kaŕácsonyra már azt se. aztán meg jött ez a Valentinos dolog.


nyilván ezek apróságok ( csak nemértem 2 évig ez miért volt és az utolsó 1 évben miért nincsen

2015. júl. 15. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy tetted, hanem hogy lankad irántad a figyelme, mielőtt kihűlne a kapcsolat (mert írtad a karácsonyt is), figyelj oda nincs-e már valakije rajtad kívül, beszélgessetek, mit vártok ettől a kapcsolattól és egymástól. 3 év még nem olyan hosszú idő, de lehet választó év.
2015. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!