Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vannak bennem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak bennem ennyire ellentmondásos érzések? Valaki érzett már hasonlót?

Figyelt kérdés
Van egy pasim. Hónapok óta tart a kapcsolatunk. Ő a legjobb barátom, neki képes vagyok megnyílni annyira, amennyire másnak nem.Mély szeretetet, gyengédséget és nagy ragaszkodást érzek iránta, de szerelmet nem. Nem tudom elképzelni hogy vele éljem le az egész életemet. Sosem voltam még szerelmes, szerintem nem is tudok az lenni, ami nagyon kiborít. Valaki érzett már hasonlót? A pasim amúgy szerelmes belém.
2015. szept. 22. 12:21
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
ha már az elején sincs szerelem, csak a szeretetet önmagában ott ette meg a fene.
2015. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 forever.alone válasza:
Szia, én is így voltam ezzel :) viszont én kihasználtam a lehetoseget es megkértem hogy mondja el a hibáimat és most tisztaban vagyok a nagyobb hibaimmal es sikeresen valtoztattam rajta. Akar rajta keresztül ki is tudod ismerni azt a bizonyos nemet es akár már szerelmes is lehetsz.
2015. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked barátod van nem pasid. :( 22/F
2015. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!