Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők/lányok mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok mit szólnátok, ha egy férfi a következőket mondaná nektek?

Figyelt kérdés

Amióta megismertelek azóta újra lett értelme az életemnek, a világ ezer színében pompázik. Amikor először megláttalak rögtön tudtam/éreztem, hogy te vagy az igazi, aki az életemet széppé varázsolja. Először, amikor láttam rajtad a a kilátástalanságot a munkahelyváltoztatás miatt, láttam, hogy nehezen találsz, úgy éreztem, mintha a saját fájdalmaim lennének, ezért ráragadtam az internetre és nap mint nap böngésztem, küldözgettem Neked az ajánlatokat. Azért, hogy Neked jobb legyen. Ha téged boldognak látlak, akkor már megérte felkelni.


Ezt érzem én most, de tudom, hogy aki iránt érzem, az nem viszonozná. Mégis nem tudom kitörölni a szívemből.


2015. szept. 23. 11:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez sok. Még akkor is, ha viszonoznám az adott pasi iránt az érzelmeket....na úgy, hogy ha nem....akkor meg végképp sokkoló lenne. Engem még inkább elriasztana tőled...
2015. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Aki azt írta, hogy tuti elmenne utána hányni, attól megkérdezném, ez jobban tetszene: te mocskos k. jó volt d...i veled, szét......m a p....t még egyszer? Nyilván az ehhez hasonló kommunikáció sokkal szebb, mert felfedezitek benne a vadságot, a maszkulinitást.
2015. szept. 23. 12:44
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te komolyan azt hiszed, hogy aki nem bírja a nyáltengert, az csak a tahóságot szeretheti? Képzeld el, én is megtaláltam a párom (és nem ő az első ilyen típusú pasim), pedig nem vagyok a szavak embere, kb félévente ha eszembe jut mondani neki, hogy szeretem, és ő se mondja gyakrabban. És mégis tudja, és én is tudom, hogy szeret, pedig nem szerenádozik az ablakom alatt, és nem is ver meg kétnaponta. Van, aki nem bukik a romantikára, de a durvaságra se.

Ha a nőnek nem kellesz, javaslom, hogy ne kezdj el nyáladzani, mert erősen valószínű, hogy úgy fogja venni, hogy lába nyomát csókolgatva kepesztesz utána, és totál szánalmasnak fog tartani. Elmondhatod normálisan is, hogy "Tudod, Gizi, fontos vagy nekem, ezért akartam neked segíteni, amikor láttam, hogy szarul érzed magad, amiért elvesztetted a munkádat.", de ha alapból nem kellesz neki, és ezt nyilvánvalóvá is tette, akkor minden komolyabb próbálkozás hamvába holt ötlet, és csak az "Ez nem érti meg, hogy engem nem érdekel?" gondolatot fogja táplálni. Felejtsd el és lépj tovább.

2015. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves, de ez egy kicsit így sok, szerintem. :)
2015. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Ki mond ilyet a 21 sz-ban? Hanyagold szerintem
2015. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Szerintem pont ez a baj, hogy vannak dolgok, amelyek nem ívelnek át a koron.
2015. szept. 23. 13:02
 17/31 A kérdező kommentje:
2015. szept. 23. 13:03
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért a nyálazás és a k..vázás között elég nagy a különbség, szerintem.

Nem baj az, ha valaki régimódi, ha szeret a szavakkal élni, játszani, udvarolni, romantikázni.

De a fenti dolog egy kicsit sok. Pláne olyannak mondani, akivel nem vagy kapcsolatban.

Én sem szeretem a tahókat, de azért a másik végletet sem. Tudjon egy férfi lenyűgözni, udvarolni, de ne legyen nyálas.

2015. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
48%

Hogy nekem mennyire elegem van már ebből, hogy szinte mindenki azt hiszi, és egyfolytában azt lehet itt olvasgatni, hogy a nőknek nincsenek érzelmeik és nem vágynak arra, hogy valaki régimódi szerelmes, romantikus szavakkal boldogságot okozzon neki. Igenis, vannak ilyen nők, én ugyanígy éreztem, érzek egy férfi iránt, és bármit megadnék, ha visszakaphatnám ezt tőle. Ha most egy ehhez hasonló szöveggel megkeresne, a szemembe mondaná, a legboldogabb ember lennék ezen a világon. Vannak még ilyen "elfuserált", érzékeny, "csöpögős" emberek, akikben vannak érzések és mindent megadnának, ha ugyanígy viszonozva lenne. Miért kell így elítélni, hogy ő az átlagnál kicsit másként éli meg az érzéseit? Bevallom, különös az ilyen, saját magamra is értem, mert nem ismerek ilyen embereket, akik képesek lennének a régimódi "udvarlásra", szerelemnyilvánításra. Egy férfit ismertem, aki versekben fogalmazta meg, szerintem gyönyörűen, de a környezet olyan mértékben nem nézte ezt jó szemmel, hogy abba hagyta, vagyis inkább egy idióta nőszemély hatására "eltemette" ezeket magában.

Kérdező: ne foglalkozz azzal, hogy aki iránt érzed, nem viszonozza. Megértelek teljesen, de az ember lelkének szüksége van néha az álmodozásra, hogy ilyeneket érezzen a szívében, hogy érezze, hogy van lelke. Azért vagyunk emberek, hogy így érezzünk, szerelmet, szárnyalást, és más boldogsága miatt boldogok legyünk. Még ha az ő boldogsága nem is tőlünk függ.

2015. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
És még írja valaki hogy nem a bunkó parasztokat kedvelik a nők. Itt a bizonyíték ,hogy dehogynem! Hajánál fogva kell őket a sárban végighúzni miután bunkóval lecsaptuk ,kb ez kell nekik,nem romantika. Ha a cipőd talpánál egy centivel feljebb vannak engedve, azonnal a torkodnak esnek,ezt jegyezd meg! A sokat szidott arab országokban ezt pontosan tudják ,amúgy.
2015. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!