Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők/lányok mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok mit szólnátok, ha egy férfi a következőket mondaná nektek?

Figyelt kérdés

Amióta megismertelek azóta újra lett értelme az életemnek, a világ ezer színében pompázik. Amikor először megláttalak rögtön tudtam/éreztem, hogy te vagy az igazi, aki az életemet széppé varázsolja. Először, amikor láttam rajtad a a kilátástalanságot a munkahelyváltoztatás miatt, láttam, hogy nehezen találsz, úgy éreztem, mintha a saját fájdalmaim lennének, ezért ráragadtam az internetre és nap mint nap böngésztem, küldözgettem Neked az ajánlatokat. Azért, hogy Neked jobb legyen. Ha téged boldognak látlak, akkor már megérte felkelni.


Ezt érzem én most, de tudom, hogy aki iránt érzem, az nem viszonozná. Mégis nem tudom kitörölni a szívemből.


2015. szept. 23. 11:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

Le lehet nullázni álszentek, de két haverom is ilyen érzelmes fajta ,ha szerelmes akkor mindent megtenne a másikért,és évek óta próbálkoznak és nulla az eredmény. "Legyünk barátok" meg "olyan aranyos vagy" típusú nők azok vannak nekik szép számmal,akik kihasználva a helyzetet ide oda meghívatják magukat, vitetik a seggüket hónapokig aztán kiröhögik őket, de egy se akar tőlük semmit.

Én papoltam nekik hónapokig hogy keményen kell bánni a nőkkel,de nem hallgatnak rám, nincs is csajuk,nem is lesz ..Ennyi a történet,lehet nyomni a piros kezet többet nem is tudtok,meg a neveteket.

2015. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
És szerinted nőben nincsen ilyen? Hogy mindennél jobban szeret egy férfit, hogy mindent megadni neki, az életénél fontosabb az, hogy a másik boldog legyen, de csak annyit kap a férfiaktól, hogy "barátság extrákkal talán" vagy "úgy meg...nálak", miközben a nő igazi társra vágyna, akivel mindent megoszthat? De nem, akkor most általánosítok én is, ha már szerinted "a nőkkel keményen kell bánni", a legtöbb férfi meg a szőke/barna/vörös műhajú, nagymellű plázabarbikat szereti, akik facebook-on pózolnak a kétszáz lájkért, nyáladzanak a pasik a képére, miközben ott vannak a rendes, normális értékrenddel rendelkező nők, akiknek nem az életcéljuk a buliban részegen fetrengés, a férfiak kihasználása, de persze, hogy alig találnak társat, amikor ha nem vagy "kirívó", senkinek nem tűnsz fel. Még az érzelmes, rendes srácnak sem, akinek szintén ez a típus tűnik fel. Tapasztalat.
2015. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Ilyen romantikus szoveget, max. a paromtol lenne jo hallani.

Semmi baj sincs a romantikaval, imadom. De egy ismeretlentol, aki ezek szerint be sem jon, ugy ereznem , hogy csak trefal :S

2015. szept. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
22-es,nincsen ilyen vagy annyira elbújt hogy kb nem is létezik. Talán ha ezek a nők sem átnéznének mindenkin ,hanem adnának KONKRÉT jeleket annak aki tetszik nekik,nem játszanák az elérhetetlen flegmát ,akkor találnának normális párt.
2015. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Sokan még mindig nem jöttek rá, hogy az élet nem fekete vagy fehér.... Nem csak a túl romantikus és a tahó pa.raszt létezik...a kettő közt még millió a lehetőség!
2015. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, en 25 eves no vagyok, es eleg erzelgos, romantikus tipus, engem nagyon meghatnal egy ilyen vallomassal,nekembejon az ilyen, igen, a 21. szazadban. Azonban, csak akkor lennek boldog tole, ha en is hasonloan ereznek a ferfi irant, akkor viszont a legeslgboldogabb lennek a vilagon :-) de igy, hogy azt irod az o reszerol nincs viszonozva, nem mondanak ilyet neki, sajnos nem fog ettol beledszeretni, es valoban csak magadat hozod megalazo helyzetbe. En voltam mar ilyen helyzetben, a srac a csillagokat is lehozta volna nekem, en viszont keptelenvoltam beleszeretni es fizikai vonzalmat erezni, pedig amugy szimpatikus volt, kivul-belul, de valahanyszor volt egy kedves gesztusa (ami ha szerelmes lettem volna, a fellegekbe repit), mindig lelkiismeretfurdalst ereztem, hogy nem tudom kellokepp viszonozni az igyekezetet.

Kerlek, ne valtozz meg emiatt, az erzelmeket nem lehet befolyasolni, nem az o hibaja, hogy nem szeret, vidzont hidd el, a mai vilagban is van helye az olyanferfiaknak,mint te, megtalalod a parod te is :-) fel a fejjel :-)

2015. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ha nem viszonozná, akkor semmiképp sem érdemes ennyire kitárulkoznod neki. Ha esetleg mégis kiderülne, hogy van remény, tehát megéri szerelmet vallani, akkor én romantikus típusú nőként elolvadnék tőle - az első felétől. Az első két mondat a kicsit nyálas de aranyos kijelentés, persze, ha az adott hölgy is hasonlóan románcos, nekem pl. bejön. :)

A munkahelyi rész az már kicsit ijesztő. Azt, hogy ugrottál, hogy neki jobb legyen, éreznie kell, nem kell, hogy a szájába rágd... Inkább általánosságban, bármit megtennél a boldogságááért, de nem kell még példálózni is, az olyan melldöngetős, és máris nem olyan romantikus.


25N

2015. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Röviden összefoglalva az előző választ: Ha nem nézel ki jól baxhatod a szöveged :)
2015. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
64%
Kérdező! Én vagyok az "elmennék hányni válaszoló". Egy nőnek férfi kell, nem ilyen nyálas mézes barátnőpótlék!
2015. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez a te véleményed, te tartod így, hogy a nőknek nem ez kell. NEKED, mint nőnek nem ez, de van olyan, aki igenis ilyen "nyálas barátnőpótlékra" vágyik.
2015. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!