Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes várnom rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várnom rá?

Figyelt kérdés

Bonyolult...

szakítottam a barátnőmmel kb 2,5 éve, közben folyamatosan rá gondoltam. Szerettem...hiba volt. Nem is volt normális kapcsolatom. Aztán felvettem vele a kapcsolatot júli közepén. Nagyon örültem hogy lassan olvad a jég, de messzebb lakik (200km) találkozni meg nem akart.

Veszekedtünk telefonba azmiatt hogy volt egy külföldi...félig szír pasija. Ezt nem tudtam feldolgozni, csak lassan. (nem szeretem őket)

Most egy hete nem beszél velem. Érdemes várnom rá? vagy a bolondját járatja velem? Én még szeretem és az első szerelme voltam, de kiégek ettől amit most csinál velem.


2015. szept. 23. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

200 km,miközben külön voltatok felelősségrevontad az arab palija miatt,semmi közöd hozzá.

Mellesleg némi rasszizmus szagát is érzek a levegőben....

Az exed helyében én szóba se állnék veled.

Kapj már észbe öreg,ez a hajó elment.

2015. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, nem szeret már ugyanúgy, mint régen. A féltékenykedéseddel pedig csak eltaszítod magadtól.
2015. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi nem szól az mellett, hogy bármire is várnod kellene.
2015. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!