Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabika36 kérdése:

Érdemes várnom?

Figyelt kérdés
Kb.egy hónapja megismerkedtem egy férfival.Jól elbeszélgettünk,nevelgéltünk azóta megtörtént a testiség is.Én szeretnék tőle többet,de megéreztem hogy valami van ami miatt ő nem és mondta is hogy nem tudja mit akar valójában.Megkérdeztem tőle hogy kettőnk közt mi ez az egész és elmondta hogy csak sex érzelmek nélkül.Elmondta hogy jó velem és nem én tehetek erről,de sajnos ő még mindig az exét szereti.Kérdeztem tőle hogy akkor miért nem probálkozik,mire ő mondta hogy megtörtént és a nő már egy és fél hónapja gondolkodik....Megbeszéltük hogy akkor megmaradunk barátoknak,persze extrákkal...Mondtam hogy probálok neki segiteni,pedig igazából meg akarom kaparintani magamnak.Mit gondoltok érdemes várnom és probálkoznom?Persze ő azt hiszi,hogy nekem is elég ez az egész,mivel el akart küldeni,hogy ne hogy később szenvednem kelljen.

2015. jan. 10. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan megmondta hogy az exét szereti,felesleges próbálkoznod.Hagyd ott.
2015. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ah...jesszus nem,nem érdemes.
2015. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok van hagynom kéne....
2015. jan. 10. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!